Bu Metaverse Altcoin’i Piyasa Düşerken Yükselmeye Devam Ediyor!

Metaverse
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto dünyasına genel olarak düşüş hakimken, farklı Metaverse‘leri birbirine bağlamak için köprüler kullanan bir projenin fiyatı yükseliyor.

Magic (MAGIC), kendisini “Metaverse Bridgeworld” olarak nitelendiren ve aynı zamanda değiştirilemeyen belirteçler (NFT’ler), merkezi olmayan finans (DeFi) ve oyun özelliklerinden yararlanan bir proje olan Treasure’ın yerel varlığıdır.

Treasure web sitesine göre bu proje, Bridgeworld ekosisteminde üç farklı varlık kullanıyor.

MAGIC her şeye güç verir. Oyuncular, Bridgeworld’de oynayarak, madencilik yaparak ve etkinliklere katılarak MAGIC kazanabilirler.

Hazineler (NFT’ler), meta veri tabanında paylaşılan bir dizi ekonomik kaynaktır. Bu durumda da her NFT, farklı dünyaları ören benzersiz bir hikaye taşır.

NFT’ler, Bridgeworld’ün; maden, çiftlik, zanaat, görev, savaş ve daha fazlasını yapmak için kullanılan varlıklardır…”

Bir blog makalesi; Legions oyununun, aynı ilk profil resmine (PFP) sahip kullanıcıları eşleştirerek işlevlerini yalnızca bir profil resimleri olmanın ötesine genişleterek NFT‘lere fayda sağlayacağını açıkladı.

“Oyuncular avatarlarına göre takım kurar ve savaşa giderler. (örneğin CyberKongz, Cool Cats, Bored Apes gibi) Oyun aynı zamanda birden fazla PFP topluluğunun takım olarak hareket etmesine de izin verecek.”

Proje, kullanıcıların hem pazarı hem de varlığın hareketlerini kontrol ettiği tamamen merkezi olmayan farklı bir organizasyon (DAO) üzerinde çalışıyor.

MAGIC, 24 Ocak’ta 1,25 dolardan Cumartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6,14 dolara yüzde 391’lik bir yükseliş gerçekleştirmişti.

Bu varlık geçen hafta yüzde 52 yükselmişti ancak o zamandan beri bazı dalgalı fiyat hareketleri yaşadı ve yazının yazıldığı sırada 4,72 dolardan işlem görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!