NFT

Bu NFT Oyunu Listelendikten Sonra Yüzde 542 Kazandırdı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NFT bazlı oyun altcoin’i GALA, kripto para borsası Binance’ye eklemesinden sonra uçuşa geçti.

CoinGecko’ya göre, oyun ve NFT platformu Gala Games’in token’i, 12 Eylül’de 0,021 dolardan işlem görürken şu anki fiyatı olan 0.135 dolara kadar yükseldi. Yani bu, GALA’nın yüzde 542 gibi büyük bir yükselme yaşadığını gösteriyor.

GALA
GALA 24 Saatlik Grafik

Oyuncular, çiftçilik oyunu Town Star’ın haftalık yarışmalarında GALA kazanabiliyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

GALA, Ethereum (ETH) blok zincirinde hayatına başladı ancak yakın zamanda Binance Akıllı Zincir ağına köprü kurdu. Topluluk tarafından desteklenen ekosistemin halihazırda 1,3 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunuyor.

GALA, Binance’in web sitesinde duyurulmasından sadece bir gün sonra, 13 Eylül’de Binance’de listelenmeye başladı.

“GALA, blockchain oyunlarından oluşan bir ekosistem oluşturmayı amaçlayan bir oyun ve NFT platformudur. GALA, platformun yerel token’idir ve operatör teşvikleri, ağ yönetimi, platform oyunları, oyun içi ödüller ve Gala mağazasında ürün ve NFT satın almak için kullanılır.”

7 milyar adeti halihazırda dolaşımda olan token’in maksimum arzı ise 50 milyar.

Bu haftanın başlarında, GALA sadece 24 saat içinde 0,02 dolardan yaklaşık yüzde 250 yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,07 dolara ulaşmıştı.

Bu NFT Oyunu Listelendikten Sonra Yüzde 542 Kazandırdı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.