Büyük Ethereum Balinaları 105,7 Milyar SHIB Satın Aldı!

SHIB
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

WhaleStats veri hizmeti, geçtiğimiz gün, halihazırda büyük miktarda Shiba Inu’ya sahip olan iki büyük Ethereum balinasının, her birinin başka büyük SHIB satın alımı gerçekleştirdiğini tweet’ledi. Toplamda, bu satın almalar 105,7 milyar adete tekabül etmektedir.

Bu arada, ikinci en büyük memecoin yükselmeye devam ediyor.

Balinalar Satın Almaya Devam Ediyor

WhaleStats’ın son raporlarına göre, geçtiğimiz gün içinde zaten milyonlarca SHIB tutan iki büyük Ethereum balinası, kripto zenginliklerine bu token’lardan daha fazlasını ekledi.

25 Şubat’ta, “Light” adlı bir numaralı Ethereum balinası, 49.998.916.299 Shiba Inu token’ı satın aldı. Bu, satın alma işlemi 1.211.473 dolara tekabül ediyor. Bu yatırımcı şu anda kripto portföyünün yüzde 12,4’ü olan toplam 866.896.450 dolara sahip. SHIB, kripto varlıkları sıralamasında 4. sırada yer alıyor.

Bu balinanın portföyünün geri kalanını RON, McDonalds, YouTube ve Google ile ilgili token’lar oluşturuyor.

SHIB bakiyesini artıran ikinci yatırımcı, WhaleStats tarafından 11. sırada yer alıyor. Ayrıca “Light” ile neredeyse aynı miktarda SHIB aldılar. Bu, mevcut SHIB/USD döviz kuruna göre bu kripto miktarı 1.373.867 dolar değerinde bir satın alma işlemiydi.

SHIB, En Çok Satın Alınan 10 Altcoin Arasına Girdi

Yukarıda belirtilen veri toplayıcı, Shiba Inu’nun Ethereum balinalarının satın aldığı on altcoin listesine tekrar girdiğini de bildirdi. SHIB, FTX Token (FTT), Ethereum ve birkaç USD destekli stabilcoin ile birlikte bu listede yer alıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!