Cardano

Cardano, Blok Zinciri Aktivitesinde Ethereum ve Litecoin’i Geride Bıraktı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Messari’den gelen son verilere göre, Bitcoin’in yanı sıra Cardano, Litecoin ve Ethereum’u geride bırakarak şu anda işlem etkinliği açısından en üst sırada yer alıyor

İşlem hacmine göre Cardano, Litecoin ve Ethereum’u 17,04 milyar dolar ile geride bırakırken, ETH 7,20 milyar dolar ve LTC 5,25 milyar dolarlık 24 saatlik hacimler kaydetti.

Düzeltilmiş işlem hacmi, yalnızca en önemli işlemleri ayırmanın hala iyi bir yoludur. Cardano, Litecoin’in 97,81 milyon dolar ve Ethereum’un 3,84 milyar dolarına kıyasla, 24 saatlik 16,71 milyar dolarlık bir hacimle düzeltilmiş hacimlerde hem Litecoin hem de Ethereum’dan daha iyi performans gösterdi.

Zincir İçi Etkinlik, Kaynak: Messari.io

Daha önce Cardano’nun işlem etkinliğinde önde gelen kripto para birimlerinden olan Bitcoin ve Ethereum’u geride bıraktığını ve yeni ADA adreslerinde bir artış olduğu biliniyordu.

Cardano Blok Zinciri Büyüyor

Cardano Blockchain Insights isimli Twitter hesabı tarafından bildirildiği üzere, Cardano blok zinciri 2022’nin başından bu yana yaklaşık 13 GB büyüdü ve bu da devasa zincir aktivitesini gösteriyor.

Cardano, Santiment verilerine göre blok zinciri endüstrisinde en aktif olarak geliştirilen ağlardan biri olmaya devam ediyor. Faaliyete Katkıda Bulunanlar Sayısına (Activity Contributors Count – ACC) göre Cardano, katkı açısından hala ilk üçte yer alıyor.

Daha fazla geliştirici, Cardano blok zincirinden yararlanmaya ve akıllı sözleşme işlevlerinin kullanılabilirliği ile yeni kullanım durumları üretmeye başladı. SundaeSwap isimli merkezi olmayan borsa (DEX) platformu, toplam değerin en az yüzde 98’inin kilitli olduğu şimdiye kadarki en büyük platform olmaya devam ediyor.

Cardano, Blok Zinciri Aktivitesinde Ethereum ve Litecoin’i Geride Bıraktı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram