Cardano Tabanlı DEX Ravendex, 5.000 ADA Dağıtacak: Ayrıntılar

Cardano
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano’daki ilk DeFi protokollerinden biri olan Ravendex, 10.000 dolardan fazla değere sahip olan büyük Twitter kampanyası başlattı.

En büyük hisse kanıtı (PoS) ağı Cardano (ADA) üzerinde çalışan merkezi olmayan bir kripto para borsası olan Ravendex, Twitter’da bir çekiliş başlattı.

Ravendex Destekçileri Arasında 5.000 ADA Dağıtılacak

Ravendex ekibinin sosyal medya kanallarında, bloglarında ve resmi web sitesinde paylaştığı resmi duyuruya göre, meraklılarına teşekkür etmek için büyük bir çekiliş başlatıyor.

Beş şanslı yarışmacı 5.000 ADA ödül havuzunu paylaşacak. Gerçek fiyatlarla, bu miktar 10.300 ABD dolarına eşittir. Kazananlardan ilk sıradaki kişi 2.000 ADA alacak, ikinci ise 1.500 ADA alacak.

Üçüncü, dördüncü ve beşinci sırayı paylaşanların her biri 500 ADA alacak. Airdrop’a hak kazanmak için kripto meraklıları, Twitter’da Ravendex’i takip etmeli ve basit görevlerden oluşan bir listeyi tamamlamalıdır.

Her katılımcı çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Ayrıca, bir DeFi destekçisinin dağıtıma hak kazanabilmesi için alıcı adresinde en az 30.000 RAVE olması gerekmektedir.

Merkezi Olmayan Likidite Uygulamalarını Cardano’ya (ADA) Getirmek

Kripto para varlıklarının gözetimsiz borsaların yanı sıra Ravendex, müşterilerinin merkezi olmayan borç verme/borç alma işlemlerine katılmalarına izin verir. Ayrıca Ravendex, müşterilerinin pasif geliri için bir staking modülü içerir.

Ravendex, yeni token satış konseptine, yani İlk Likidite Havuzu Teklifleri’ne (ILPO’lar) öncülük ediyor. Erken aşamadaki projelerin daha adil ve şeffaf bir şekilde fon toplamasına olanak tanır.

Daha önce bildirildiği gibi Ravendex, başarılı satış öncesi ve özel satış turlarından sonra ön uç demosunu yayınladı. Şimdi Ravendex halka açık satışına birkaç adım daha yakın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!