Bitcoin

Çin Yasağına Rağmen, Bitcoin Hash Oranı Yükselmeye Devam Ediyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çin yasağının ardından, Bitcoin hash oranının toparlanması üç aydan az sürdü.

Blockchain.com tarafından paylaşılan verilere göre, BTC ağının toplam gücünü gösteren Bitcoin hash oranı 2 Ekim’de 177,5 EH/saniye’ye yükseldi.

Bu oran, bir kaç Çin eyaletinin BTC madenciliğini yasaklamasının üzerine Haziran ayı sonlarında düştükten sonra çarpıcı bir toparlanma gerçekleştirmeyi başardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Kaynak: blockchain.com

Temmuz ayı başlarında, BTC madenciliğinin zorluğu, yüzde 27’lik büyük bir düzeltme geçirmişti.

Eskiden kripto madencilerinin en büyük merkez olan Çin, karbon emisyonlarını azaltma hedeflerini tutturmak için bu yılın başlarında kripto sektörüne baskı yapmaya başladı.

BTC ağı, kripto para biriminin fiyatının mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64,804 dolara ulaştığı gün olan 14 Nisan’da 198,5 EH/saniyelik en yüksek hash oranına ulaşmıştı.

Çin Yasağına Rağmen, Bitcoin Hash Oranı Yükselmeye Devam Ediyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.

⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram