SHIB

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

DOGE ve SHIB Rakibi, Sadece Yedi Günde Yüzde 119 Yükseldi! 1 Milyar Dolarlık Piyasa Değerine Yaklaştı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) ile rekabet eden bir altcoin, memecoin çılgınlığı alevlenirken bir hafta içinde yüzde 119 fırladı.

Dogelon Mars (ELON) projesi, Dogecoin’den ilham alan bir memecoin’dir ve Elon Musk’ın insanları Mars’a getirme tutkusundan türetilmiş gibi görünmektedir.

Token ilk piyasaya sürüldüğünde, arzın yüzde 50’si Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’e airdrop olarak gönderildi. Token’ın piyasaya sürülmesinden sonraki iki ay içinde Buterin, kendisine gelen ELON token’larını, ömür uzatma ve uzun ömür araştırmaları için kar amacı gütmeyen bir tıbbi yardım kuruluşu olan Methuselah Vakfı’na bağışladı.

Dün, Dogelon Mars ekibinden bir proje güncellemesi, bir sonraki gelişim aşamasının Elon’a merkezi olmayan finans (DeFi) ve staking yetenekleri getireceğini paylaştı.

“Dogelon Mars, geliştirmenin bir sonraki aşamasına giriyor, DeFi inşa ediyor ve yeni bir sözleşme ile fırsatları değerlendiriyor. Şu anda, topluluk liderleri ekosisteme DeFi ve yeni bir token tanıtırken inşaat devam ediyor.”

Ekip, staking yükseltmesinin yanı sıra, inisiyatiflere oy vermek, protokol karar verme sürecini koordine etmek, hazineden hibeleri dağıtmak ve daha fazlası için kullanılacak xELON yönetişim token’ını tanıttı. xELON, ELON staking programına katılarak edinilebilecektir.

CoinGecko’ya göre, ELON’un OKEx ve Crypto.com’da listeleneceği haberinin ardından, son stake duyurusuna bağlı olarak ELON yüzde 119 patladı ve piyasa değerini 426 milyon dolardan 939 milyon dolara çıkardı.

ELON şu anda son 24 saatte yüzde 5,8 artışla 0,0000017 dolardan işlem görüyor.

DOGE ve SHIB Rakibi, Sadece Yedi Günde Yüzde 119 Yükseldi! 1 Milyar Dolarlık Piyasa Değerine Yaklaştı!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!