Dogecoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Dogecoin’in Yeni Sahte Yönetim Kurulu Başkanı Elon Musk Oldu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düyanın en zengin insanı, Dogecoin’in sahte başkanı olarak atandı.

2 Kasım’da Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus (Twitter’da Shibetoshi Nakamoto takma adıyla geçiyor) Dogecoin için yeni bir sahte CEO seçmenin zamanının geldiğini tweetledi.

Nisan 2019’da Elon Musk 1 Nisan şakası yapmıştı. Bu yıl ise Tesla’nın CEO’su ve servetinin büyüklüğü ile dünyada birinci sıraya tırmanmayı başaran adam, bu görevi tekrar yapmak istediğini tweet’ledi.

Ancak istediği bu görevi alamadı. Bunun yerine, Dogecoin’in sahte yönetim kurulu başkanı oldu.

Doge’un Sahte Başkanı Olarak Atanan Musk, Floki ve Kabosu da Seçildi

Billy Markus tarafından bugün yayınlanan bir tweet’e göre Elon Musk, sahte CEO değil, Dogecoin yönetim kurulunun sahte başkanı oluyor. DOGE’nin kurucu ortağı bu seçimi, Musk’ın tartışmasız “para, liderlik ve meme’ler” bilgisi ile açıkladı.

Musk’ın dün önerdiği gibi, Shiba Inu yavrusu Floki, Dogecoin’in sahte başkanı olarak seçildi.

DOGE’un simgesi haline gelen, coin’in resimlerinde ve fiziksel hediyelik eşyalarında tasvir edilen ünlü Shiba Inu köpeği Kabosu, en büyük memecoin’in yeni sahte CEO’su olarak seçildi.

https://youtu.be/xf1BoUXH4E4

Dogecoin’in Yeni Sahte Yönetim Kurulu Başkanı Elon Musk Oldu!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!