Doğru Tahminleriyle Bilinen Uzman Analist, Bitcoin Ethereum Ve ADA Hakkında Tahminlerde Bulundu!

bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaygın olarak takip edilen bir kripto ticaret uzmanı, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere üç büyük dijital varlık için ileriye giden yolu özetliyor.

Twitter’da 444.500 takipçiye sahip olan uzman kripto analisti Capo, takipçilerine BTC ile başlayarak 443.000 Twitter takipçisine lider dijital varlığın 19.000 dolar seviyesinin altına düşerse yeni düşük seviyelere ulaşacağını söylüyor .

Capo’ya göre, Bitcoin’in 20.000 doların üzerindeki son yükselişi, FTX kripto borsasında satışla karşılanan bir “ölü kedi sıçraması” olarak nitelenebilir. Ölü bir kedi sıçraması, düşüş eğiliminde yukarı doğru bir harekettir.

“Ölü kedi geç kalanları cezalandırmak için tekrar 20.000 dolara sıçradı. En üstte, FTX aşağı doğru bastırmaya başladı. Yukarı doğru net düzeltici hareket.

Hiçbir şey değişmedi. 19.000 doların altına kırılma = yeni en düşük seviyeler.”

Bitcoin, bu tweetin yazıldığı sırada 20.620 dolardan işlem görüyor.

Capo, geçen yılın ortalarında 30.000 dolar civarında oluşan Bitcoin tabanının mevcut fiyat hareketini yansıttığını söylüyor. Kripto analisti, BTC için 15.800 dolar ile 16.200 dolar arasında bir taban fiyat hedefliyor.

“30.000 dolarlık dip oluşumu (Haziran-Temmuz 2021) ile mevcut fiyat hareketi karşılaştırması

17.700 dolar olan mevcut düşük aralığın altında sapma bekleniyor. Ana hedef 15.800 dolar – 16.200 dolar olarak kalıyor.”

Fxnrbxewiaab Fk
Kaynak: Cryptocapo

Sıradaki Ethereum (ETH). Kripto tüccarı, piyasa değerine göre ikinci en büyük dijital varlığın 1.000 doların altına düşmesinin mevcut fiyattan yüzde 30’un üzerinde bir düşüşü tetikleyebileceğini söylüyor.

“ETH

Önceki tüm zamanların en yüksek direnç seviyesini test etmek ve düzeltici bir hareket oluşturmak için ideal zamanlarını yaşıyor.

1.000 doların altında temiz bir kırılma = 600-700 dolar.”

Fxnrbxewiaab Fk 1 1
Kaynak: Cryptocapo

Ethereum, yazının yazıldığı zaman diliminde 1.200 dolar karşılığında işlem görüyor.

Capo, analizini Cardano (ADA) ile bitiriyor ve piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto varlığı üzerinde “çok düşüşte” olduğunu söylüyor.

“ADA

Destek kırıldı ve şimdi direnç olarak test edildi. Çok fazla düşüş yaşadı.”

Fxno2O6Wiaeewks
Kaynak: Cryptocapo

Cardano , bu yazının yazıldığı zaman diliminde 0,42 ABD dolarından işlem görüyor. Bu haftanın başlarında Capo, Cardano’nun bir sonraki destek seviyesinin 0,29 ile 0,31 dolar arasında olduğunu söyledi.

“ADA

Altıncı dokunuş desteği oldu. ADA zayıflıyor ve zayıflıyor.

Sonraki destek: 0,29 – 0,31 dolar.”

Doğru Tahminleriyle Bilinen Uzman Analist, Bitcoin Ethereum Ve ADA Hakkında Tahminlerde Bulundu!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.