SHIB, Bir Kripto Borsasında Daha Listelendi! Bu İyiye İşaret Olabilir!

SHIB
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu (SHIB) artık resmi olarak ABD’nin kripto borsası Bittrex’te listeleniyor ve listeye bir başka büyük borsa daha ekliyor. Karşılaştırma için, rakip Dogecoin, Eylül 2018’de Bittrex’te listelenmişti.

Geçen yıldan bu yana yapılan çeşitli listelemelerin bir sonucu olarak, Shiba Inu şu anda Binance, Coinbase, Gemini ve diğerleri dahil olmak üzere birçok tanınmış kripto para birimi borsasında işlem görüyor. Shiba Inu sonunda Haziran ayında popüler kripto para piyasası Bitstamp’ta listelenirken, hisse senedi alım satım uygulaması Robinhood bunu Nisan ayında yapmıştı.

Switchere borsası bu ayın sonlarında, SHIB, LEASH ve BONE’nin Shiba Inu üçlüsünün de listelendiğini duyurdu. Aynı zaman diliminde, Alman merkezli finansal hizmetler firması Vivid Money de daha önce bildirildiği üzere SHIB’ye destek verdiğini ifade etti.

43 Milyondan Fazla SHIB Yandı!

Shib burn Twitter tanıtıcısına göre, son 24 saat içinde 14 işlem yapıldı ve 43.143.474’ün üzerinde SHIB token yakıldı.

IntoTheBlock verilerine göre, Shiba Inu balinaları veya büyük balinalar, son gün büyük işlemlerin yüzde 30 artması nedeniyle hareket halinde. Tipik bir işlem genellikle 100.000 dolardan fazladır ve işlem hacmindeki önemli artışlar, bazen alım veya satım yapan balinaların artan etkinliğiyle bağlantılıdır.

Shiba Inu yepyeni bir rekor kıran dönüm noktasına ulaştı. WhaleStats’a göre, Shiba Inu sahibi sayısı şu anda 1.202.755. Ek olarak Shiba Inu şimdi ilk 100 ETH balinası arasında en büyük token pozisyonuna sahip. 13 Temmuz’da kırıldıktan sonra Shiba Inu’nun fiyatıyla 0.000010 dolarlık psikolojik seviyesi bir kez daha elde edildi.

Bu yazının yazıldığı zaman diliminde SHIB yüzde 4,8 artışla 0,0000107 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

SHIB, Bir Kripto Borsasında Daha Listelendi! Bu İyiye İşaret Olabilir!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.