Dogecoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Elon Musk, Dogecoin Güncellemesini Beğendi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyarder iş adamı Elon Musk, Dogecoin’in (DOGE) en son ağ güncellemesini beğendiğini söyledi.

Dogecoin’in ortak yaratıcısı Billy Markus kısa süre önce Twitter’a giderek madencileri meme coin’in en son güncellemesini indirmeye çağırdı. Bu da onların ağ üzerinde işlemleri doğrulayan ve ücretleri düşüren daha verimli node’lar çalıştırmalarını olanak sağlayacak.

Kripto para topluluğunda bir Dogecoin hayranı olarak bilinen Musk, Markus’un tweet’lerini beğendiğini bir başparmak emojisi ve yüzde yüz sembolü ile yanıtlayarak gösterdi.

Musk daha önce Dogecoin’in daha yaygın bir şekilde benimsenmesini beklemeden önce daha düşük işlem ücretlerine ihtiyaç duyduğunu öne süren yorumlar yapmıştı.

Markus’a göre, madencilik havuzlarının yükseltmeyi indirmesi, her bir kullanıcının bunu yapmasından daha önemli.

“Yeni hiç kimse bir node yapmadıysa ve mevcut tüm madencilik havuzları 1.14.4’e güncellendiyse, bu başarılı bir sürüm için yeterli olacaktır. Kendi node’nizi çalıştırma açısından, her zaman güncel tutacağınız özel bir node çalıştırmak istiyorsanız bu harika.

İnsanlar neden sürekli “herkes bir node çalıştırıyor” diye bağırmadığımı merak ediyorsa, bunun nedeni gerçekten kısa vadede ihtiyaç duyulan şeyin bu olmamasıdır. İhtiyaç duyulan şey madencilik havuzlarının güncellenmesi.”

DOGE, bu yazının hazırlanışı sırasında 0,234842 dolardan işlem görüyordu.

Elon Musk, Dogecoin Güncellemesini Beğendi!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!