Yüzde 1000’lik Dogecoin Rallisi Gerçekleşebilir! Uzman Analist Açıkladı!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman kripto para analisti, Dogecoin’in (DOGE) Nisan ayındaki büyük patlamasını anımsatan bir dalgalanmayı ateşleyebilmesinin ihtimali olduğunu söyledi.

Twitter’da 73.300 takipçiye sahip olan ünlü analist Justin Bennett, önde gelen memecoin’in mevcut fiyat hareketinin, 13x’lik bir ralli başlatmadan, altı ay önce DOGE’de görülen teknik bir modeli yansıttığını söyledi.

“DOGE en iyi yaptığı şeyi yapıyor.

Son iki kırılma, yüzde 1.000 veya daha fazla kazanımı tetikledi.

En son konsolidasyon turu, Nisan yükselişinden önceki modelden üç kat daha uzun sürdü ve bu da yüzde 1.200 yükseliş için oldukça iyiydi.

BTC’nin hareket edip etmeyeceğini göreceğiz.”

Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Analistin grafiğine göre Dogecoin, bir varlığın yükseliş trendinin devam ettiğini gösteren bir yükseliş modeli olan büyük bir yükselen üçgen formasyonu oluşturuyor. DOGE, Bennett’in senaryosunu takip ederse, en büyük 10. kripto varlığı 3 dolara kadar yükselebilir ve mevcut fiyatı olan 0,24 dolardan yüzde 1.150’lik bir yukarı hareket potansiyeline sahip olabilir.

Bennett ayrıca kısa vadede Dogecoin konusunda oldukça iyimser, bu da en büyük 10. kripto varlığının geniş çapraz direncini ortadan kaldırmaya hazır olabileceğini düşündürüyor.

“DOGE dirence geri dönüyor.

Direncin altındaki konsolidasyon _______.”

Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Diğer bir kripto analisti olan Altcoin Psycho, bir varlık boğa döngüsünde bir direnç alanına yakın işlem yaptığında devamın gerçekleşmesinin muhtemel olduğunu vurguluyor.

“Direnç altındaki konsolidasyon yükseliş eğiliminde.

Direnç altındaki konsolidasyon yükseliş eğiliminde.

Direnç altındaki konsolidasyon yükseliş eğiliminde.

Direnç altındaki konsolidasyon yükseliş eğiliminde.

Direnç altındaki konsolidasyon-“

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!