Elon Musk’ın Kardeşi, Web3 Projelerine Yılda 100 Milyar Dolar Giriş Olacağını Söyledi!

Web3
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Restorant işletmecisi, şef ve girişimci Kimbal Musk, merkezi olmayan endüstri için alışılmadık bir kullanım durumu olduğunu gösteriyor.

Yenilikçi ve vizyon sahibi, Tesla Inc. ve SpaceX’in yönetim kurulu üyesi Kimbal Musk, Web3’ün değerlerinin ve uygulamalarının hayırseverlikte çok faydalı olabileceğinden emin görünüyor.

Yılda Sadece Amerika’dan 100 Milyar Dolar””

Kimbal Musk, hayırseverlikte Web3 uygulamasının hayırseverlik segmenti için milyar dolarlık fonların kilidini açabileceğini Twitter’dan yaptığı paylaşımla duyurdu.

Bu dudak uçuklatan miktar, diğer ülkeleri bırakın, sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde bu alandaki para hacmine eklenebilir. Merkezi olmayan araçları hayır kurumlarına getirmek, kaynak verimliliğini önemli ölçüde artırabilir.

Yani Web3 araçları, bu trend küresinden bürokrasinin gereksiz unsurlarını ortadan kaldıracak.

Bay Musk’ın Twitter takipçileri onun ifadesiyle aynı fikirdeyken, bazı yorumcular Web3 araçlarının hayırseverlikten yalnızca bürokrasiyi değil, yolsuzluğu da ortadan kaldırabileceğini ekledi.

Kripto ve Hayır Kurumu: Uzun Bir Yol

2021’de çok sayıda hayır kurumu bir şekilde Web3 araçlarını kullanıyor. Tipik olarak, büyük hayır kurumları, ödeme araçları olarak ana akım kripto para birimlerini portföylerine ekliyor.

Daha önce bildirildiği üzere, DeFi projesi Munch, 200 kar amacı gütmeyen kuruluştan oluşan The Giving Block yardım kuruluşu için amaca yönelik bir platform oluşturdu.

Ayrıca, birçok NFT ürünü yardım çekilişleri düzenliyor. Binance ve Tron destekli APENFT, çevreci hayır kurumlarını One Tree Planted ve Koala Clancy Foundation’ı desteklemek için Charity Mystery Box etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Elon Musk’ın Kardeşi, Web3 Projelerine Yılda 100 Milyar Dolar Giriş Olacağını Söyledi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.