Dogecoin

Eski Dogecoin Cüzdanı 9 Yıl Sonra Tekrar Aktif Hale Geldi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

9.3 Yıl boyunca işlem görmedikten sonra ortaya çıkan Dogecoin cüzdanı Kripto dünyasında büyük yankı uyandırdı.

9.3 yıllık hareketsizliğin ardından aktif olan ve içinde 1,215,614 DOGE (116,460 Dolar) bulunan bir hesap, Dogecoin topluluğunda büyük heyecan oluşturdu.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Bu gelişme, Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter’ın sembolik kuş logosunu Dogecoin’in Shiba Inu görüntüsüyle değiştirmesi sonrasında neredeyse %2,000 artan kripto para birimi için küresel Google aramalarındaki Dogecoin’e yönelik artan ilgiyi de yansıtıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Kaspersky: Kripto Şirketlerine Büyük Tedarik Zinciri Saldırısı!

Aralık 2013’te kurulan bu mizah temelli kripto para birimine olan ilginin son bir haftada patlama yapması şaşırtıcı değil. “Doge Satın Al” ve “Dogecoin Satın Al” gibi arama terimleri, Yoğun artışlar gösterdi.

Uykudaki cüzdanın bu kadar uzun süren hareketsizliğinin ardından aktif hale gelmesi, birçok kişinin bu durumun mizah para birimini yeniden gündeme taşıyan yeni Twitter logosuyla ilgili olup olmadığını merak etmesine neden oldu.

Köpek temalı bu coin, ilk önemli popülerlik artışını 2014’ün başlarında yaşadı. Başlangıçta sadece bir şaka olarak piyasaya çıkan coin, hafif doğası ve etrafında oluşan coşkulu topluluk nedeniyle sadık bir takipçi kitlesine ulaştı.

Bu süreçte, Bitcoin parodisinin destekçileri çeşitli hayırsever amaçlar ve girişimler için bir araya geldi. Bu, görünürlüğünü daha da artırmayı ve kripto para birimleri dünyasında kabul gören bir varlık olarak yer edinmesine yardımcı oldu. Bitcoin parodisinin detayı aşağıda mevcuttur.

Bitcoin parodisi nedir?

“Bitcoin parodisi”, Bitcoin’in kendisiyle ilgili şakalar ve mizah unsurları taşıyan bir versiyonu veya alternatifi olarak oluşturulan kripto para birimlerini ifade eder. Dogecoin, Bitcoin’e gönderme yaparak oluşturulmuş bir parodi olduğu için bir bitcoin parodisi olarak nitelendirilebilir.

Eski Dogecoin Cüzdanı 9 Yıl Sonra Tekrar Aktif Hale Geldi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.