Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

220.000 Dolarlık Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminini İkiye Katladı: İşte Ayrıntılar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Keiser, 220.000 dolarlık Bitcoin (BTC) fiyatının bir anda geleceğini tahmin ediyor.

Bitcoin yanlısı bir savunucu ve kripto podcast yayıncısı olan Max Keiser, 220.000 dolarlık Bitcoin fiyat tahminine bağlı kalmaya devam ediyor. Bitcoin savunucusu, geçen yıl ve bu yıl birkaç kez böyle bir tahminden bahsetmişti.

Yeni bir tweet’te Keiser, 220.000 dolarlık BTC fiyatının bir anda geleceğini ve ardından gerçek boğa piyasasının başlayacağını tahmin ediyor.

İlginizi Çekebilir: XRP Fiyatını Zirveye Taşıyacak 2 Önemli Yükseliş Faktörü

Keiser, Hazine ve Fed’in banka mevduatlarını garanti altına almak için 17 trilyon dolara ihtiyaç duyacağına dair raporlara atıfta bulunarak “Bitcoin’in parabolik hale gelmesi için mükemmel ortamı oluşturuyorlar, bu kesin” diyen bir Twitter kullanıcısına yanıt veriyordu.

Keizer daha önce, Bitcoin’in 28.000 dolar sınırını aştığı için genellikle kaostan beslendiğini belirtmişti.

Bankacılık sektöründeki karışıklık, beklenenden daha yüksek enflasyon rakamları ve güvercin tavrı benimseyen Fed’in yeni umutları tetiklemesi, Bitcoin’i neredeyse dokuz aydır görülmemiş seviyelere çıkardı.

İlk istikrarsızlık belirtilerinin Silicon Valley Bank etrafında ortaya çıktığı 8 Mart’tan bu yana en büyük kripto para birimi yaklaşık yüzde 25 arttı. Ancak, o banka sonradan çöktü ve diğer kredi verenler arasında huzursuzluğa neden oldu.

İlginizi Çekebilir: Dünyaca Ünlü Yazar Robert Kiyosaki: “Bitcoin İle Birlikte Bu Üç Varlığı Alın!”

Bitcoin yüzde 70 arttı

Bitcoin, geçen yılın Haziran ayından bu yana en yüksek seviyesi olan 28.000 doları aştı ve yazının yazıldığı sırada yaklaşık 28.045 dolardan işlem görüyor. Yılın başından bu yana, Bitcoin neredeyse yüzde 70 arttı.

Geçmişte Coinbase’un CTO’su olan Balaji Srinivasan, hafta sonunda yaptığı Bitcoin bahsiyle kripto para birimi topluluğunu şaşırttı.

Srinivasan, Bitcoin fiyatının sadece 90 gün içinde 1 milyon dolara ulaşacağına dair 1 milyon dolarlık bir bahis yaptı ve bu, hiperenflasyonun çok hızlı gerçekleştiği gerçeğini öne sürerek 16 Haziran’a kadar Bitcoin fiyatında yüzde 3.600’lük bir artış anlamına geliyor.

220.000 Dolarlık Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminini İkiye Katladı: İşte Ayrıntılar!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!