Ethereum Kurucu Ortağı, Ethereum’u Sert Eleştirdi!

ethereum
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum kurucu ortaklarından olan Charles Hoskinson, Ethereum (ETH) ağındaki “Vitalik Buterin merkeziyetçiliğini” sert bir dille eleştirdi.

Toplam piyasa değeri en yüksek ikinci kripto para olan Ethereum’un kurucu ortağı Charles Hoskinson, yaptığı son açıklamalarında ETH’nin popüler ismi olan ETH kurucu ortaklarından Vitalik Buterin’i ve ağın kendisini eleştirdi.

Hoskinson, ETH’de yapılan geliştirme işlemlerinde bu kadar fazla sorun yaşanmasının ve zorluklarla karşılaşılmasının en temel sebebinin Vitalik Buterin olduğunu düşünüyor:

“ETH genel olarak Vitalik’in hızında büyüyor. O bir şeyi nasıl iyi yapacağını biliyorsa ve bir şeyde gerçekten yeterli hale gelirse bunu yapıyorlar. Fakat bir araştırma veya piyasaya gerçekten bir ürün çıkarabilmek gerçek bir tecrübe gerektiriyor.”

Ethereum, Cardano’nun en büyük rakibi

Charles Hoskinson’a göre ETH’nin Vitalik Buterin’in ilk büyük projesi olması bu tecrübesizliğin en büyük sebeplerinden sadece birisi. Cardano’nun lider ismi, geçmişte Buterin’in böyle bir tecrübesi olmadığını vurgulamıştı. Buterin’in geçmişte asla bir araştırmacı ve CEO olmadığının altını çizdi.

ETH ile ilgili bir eleştiri daha yapan bu ünlü kişi, ETH’nin yol haritasının çok iyimser olduğunu ve gerçekçi beklentilere sahip olunmadığını belirtti. Hoskinson aynı zamanda ETH’nin çok fazla hedefi olduğunu ve bu hesapların çarşıya uymayabileceğini ima etti. Charles Hoskinson bunun yanında yine de ETH’nin Cardano’nun en büyük rakiplerinden birisi olduğunu onaylıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!