BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,946.28
ETH
$3,859.26
XRP
$1.10
LTC
$187.08
LINK
$26.06
BNB
$485.24
XTZ
$6.67
EOS
$4.48
NEO
$42.66
$63,942.54
+2.15%
$3,857.31
+0.86%
$1.10
+0.55%
$186.99
-1.95%
$1.00
0%
$1,416.83
+0.86%
$254.50
-1.91%
$52.51
-1.5%
$145.74
+1.09%

Ethereum Kurucu Ortağı, Ethereum’u Sert Eleştirdi!

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Ethereum kurucu ortaklarından olan Charles Hoskinson, Ethereum (ETH) ağındaki “Vitalik Buterin merkeziyetçiliğini” sert bir dille eleştirdi.

Toplam piyasa değeri en yüksek ikinci kripto para olan Ethereum’un kurucu ortağı Charles Hoskinson, yaptığı son açıklamalarında ETH’nin popüler ismi olan ETH kurucu ortaklarından Vitalik Buterin‘i ve ağın kendisini eleştirdi.

Ethereum Kurucu Ortağı, Ethereum'u Sert Eleştirdi! 1 - Ömür Boyu Komisyonlarda 10 İndirim Kazan 1

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Hoskinson, ETH’de yapılan geliştirme işlemlerinde bu kadar fazla sorun yaşanmasının ve zorluklarla karşılaşılmasının en temel sebebinin Vitalik Buterin olduğunu düşünüyor:

Coinzilla Banner (728x90)

“ETH genel olarak Vitalik’in hızında büyüyor. O bir şeyi nasıl iyi yapacağını biliyorsa ve bir şeyde gerçekten yeterli hale gelirse bunu yapıyorlar. Fakat bir araştırma veya piyasaya gerçekten bir ürün çıkarabilmek gerçek bir tecrübe gerektiriyor.”

Ethereum, Cardano’nun en büyük rakibi

Charles Hoskinson’a göre ETH’nin Vitalik Buterin’in ilk büyük projesi olması bu tecrübesizliğin en büyük sebeplerinden sadece birisi. Cardano’nun lider ismi, geçmişte Buterin’in böyle bir tecrübesi olmadığını vurgulamıştı. Buterin’in geçmişte asla bir araştırmacı ve CEO olmadığının altını çizdi.

ETH ile ilgili bir eleştiri daha yapan bu ünlü kişi, ETH’nin yol haritasının çok iyimser olduğunu ve gerçekçi beklentilere sahip olunmadığını belirtti. Hoskinson aynı zamanda ETH’nin çok fazla hedefi olduğunu ve bu hesapların çarşıya uymayabileceğini ima etti. Charles Hoskinson bunun yanında yine de ETH’nin Cardano’nun en büyük rakiplerinden birisi olduğunu onaylıyor.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.