Ethereum Rakibi Olan Bu Altcoin, Önümüzdeki Aylarda Patlayabilir!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, son zamanlarda ağ performansı sorunları tarafından engellenen bir katman-1 blok zinciri protokolünün önümüzdeki aylarda büyük yükselişler gerçekleştireceğini söyledi.

YouTube’da 1,2 aboneye sahip olan ünlü analist Aaron Arnold, yeni paylaştığı bir videoda, Solana’nın (SOL) 2022’ye zorlu bir başlangıç yaptığını ve önümüzdeki haftalarda yükselmeye hazır göründüğünü söyledi.

Arnold, her şeyden önce aşırı yüklenen ağdaki sorunların çözülmesinin gerektiğini belirtti.

“Tüm başarılarına rağmen, geçen yılki en büyük sorunları, ağın çok fazla kullanılmasından dolayı performans sorunları olmuştur.

Bunu uzun zamandır düşünüyorlar ve önümüzdeki dört ila beş hafta içinde bu sorun çözülecek.”

Solana Labs kurucu ortağı Anatoly Yakovenko, tasfiye robotlarının Solana ağını spam mesajlarla doldurmaya başlamasının ardından Twitter’dan açıklamalarda bulundu.

“Bu mesajlar, ağın kopyaları nasıl ele aldığına dair bir hatayı ortaya çıkardı. Mesajların tekilleştirilmesinden sorumlu kod, imza doğrulamasından sonraydı ve işlenmesi paket başına 100 us’a kadar çıkıyordu. Bu, sürüm 1.8.14’te düzeltildi.

O zamandan beri, ağ çok daha iyi performans gördü, ancak tasfiyeci spam’den hala devam ediyor.

Mühendisler, hisse ağırlığına göre QoS (hizmet kalitesi) ile 1.9’da akış kontrolünü sunmayı planlıyor, ancak şimdi bu özelliği 1.8’de uygulamak en yüksek öncelik.

Uygulama, göndericileri sınırlamak için QUIC kullanıyor ve önümüzdeki 4-5 hafta içinde kullanıma sunulması gerekiyor.”

Twitter’da 132.000 takipçiye sahip olan teknoloji blogcusu Jane Manchun Wong, bir dizi sızdırılmış görüntüde, değiştirilemez token (NFT) pazarı OpenSea’nin platformuna Solana NFT’leri nasıl eklemeyi planladığını ortaya çıkardığını açıkladı.

Solana, NFT alanında şimdiden büyük bir etki yarattı, ilk olarak Kasım ayında ilk 5 NFT blok zinciri sıralamasına girdi ve veri toplayıcı CryptoSlam’e göre şimdi Ethereum’un arkasında ikinci sırada yer alıyor.

Altcoin Daily sunucusu ayrıca, Rally Social Token’ın (RLY) arkasındaki girişim stüdyosu SuperLayer’ın, RLY destekli tüketici ürünlerini barındırmak için Solana ağını kullanacağını belirtiyor.

“Solana için harika bir haber. Sosyal token’lar hala ana akım haline gelmedi. Bunun için hala çok erken biz dönemdeyiz.”

Solana, yazının yazıldığı sırada, gün içinde yüzde 10,91 düşüşle 89,85 dolardan işlem görüyor.

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

1 Yorum

  1. 5 ay önce

    Solana gibi patlayacak coinleri nasıl buluyosunuz ben bulamıyorum var patlayacak o uzun yükselme dönemleri 8 ay felan sürüyor bazen efi haricinde varmı öyle coinler

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!