Filistin’in Ordusu Hamas, 24 Milyon Dolarlık Bitcoin Bağışı Topladı!

bitcoin bağışı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Filistin ordusu olan Hamas’ın Bitcoin cüzdanına gönderilen Bitcoin miktarında ilginç bir artış meydana geldi.

Filistin Ulusal Yönetimi himayesinde Filistin Parlamentosunda büyük bir çoğunluğu elinde bulundurun siyasi parti olan Hamas’ın silahlı kolu olarak bilinen Al-Nasır Salah al Deen Tugayları’nın Bitcoin cüzdanlarında olağanüstü bir hareketlilik saptandı.

Hamas kripto para kullanıyor

ICD-ICT adlı siber güvenlik firmasının aktardıklarına göre ve daha sonra Juraselam Post’ın yayınladıklarına göre bu gruba ait olduğu bilinen Bitcoin bağış cüzdanının (1LaNXgq2ctDEa4fTha6PTo8sucqzieQctq) ulaştığı bağış miktarı ciddi bir oranla arttı.

Al-Nasır Salah al Deen Tugayları’nın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin sayesinde yaklaşık 24 milyon dolar bağış topladığını biliyor. Hamas’ın Bitcoin hesabına giriş yapan toplam Bitcoin miktarının 3.370 olduğu belirtiliyor. Bu miktar ise toplam 4 yıllık bir süre içerisinde yapıldı.

Filistin’in silahlı kuvveti Hamas’ın birçok yaptırımdan sonra zayıflayan ekonomik yönü, bu yaptırımdan korkan kişilerin çok kolay ve rahat bir biçimde yapılan Bitcoin bağışı ile tekrardan yavaş yavaş güçlenmeye başladı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!