galatasaray socios

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Galatasaray Socios Üyelerinin Seçtiği Marşla Sahaya Çıkacak

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Socios kullanıcıları platform üzerinden oylama yaparak Galatasaray’ın sahaya çıkış marşını seçtiler.

Paris Saint-Germain, Juventus ve Galatasaray Socios.com ile ortaklığı olan takımlardan ve bu takımların taraftarlarına Socios, eşşiz fırsatlar sunuyor. Taraftarlar Socios.com’un tokenları ile takımlarında söz sahibi oluyorlar.

Çok kısa bir süre önce bunun örneğini Galatasaray’da gördük. Galatasaray’ın taraftar tokenını kullanan taraftarlar, Socios.com’un düzenlediği oylama neticesinde kulüplerinin sahaya çıkış marşını seçtiler.

Galatasaray taraftarları takımlarının sahaya çıkış marşlarını “Çocukluk Aşkımsın” olarak karar verdiler. Toplamda 7 binden fazla oy kullanıldı. Bu oyların yüzde 32.86’sını “Çocukluk Aşkımsın” şarkısı aldı. Socios.com tarafından paylaşılan oylama sonuçlarına göre oylamadaki diğer marşların aldıkları oy dağılımı şu şekilde:

  • Re Re Re Ra Ra Ra %25.04 
  • Kupalara Layıksın  %8.64 
  • Şereftir Seni Sevmek  %12.74 
  • Şampiyonsun Galatasaray %20.71

Galatasaray Socios.com ile taraftarlarına söz hakkı tanıdı

Binance, OK Blockchain Capital gibi şirketlerden 60 milyondan fazla yatırım alan Socios.com, Galatasaray, Juventus ve diğer birçok kulüp için taraftar tokenı geliştiriyor.

Galatasaray taraftarları Şubat ayından beri Socios.com’un geliştirdiği taraftar token arzına katılıp $GAL tokenını satın alabiliyorlar. Bu taraftar tokenlarının fiyatı Socios.com’un kendi tokenı olan Chiliz (CHZ)’e göre değişkenlik gösterse de ortalama 10 TL değerinde.

Galatasaray taraftar tokenını alan taraftarlar bu tokenı harcamadıkları sürece istedikleri tüm oylamaya katılabiliyorlar. Böylece kulüplerinin geleceklerinde söz sahibi olabiliyorlar.

Galatasaray Socios Üyelerinin Seçtiği Marşla Sahaya Çıkacak

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!