gelecekte yükselmesi beklenen altcoinler
Gelecekte Yükselmesi Beklenen Altcoinler Açıklandı

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Gelecekte Yükselmesi Beklenen Altcoinler Açıklandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gelecekte yükselmesi beklenen altcoinler ekonomik alanda uzman olan Ben Armstrong tarafından yatırımcılar ile paylaşıldı.

Bitcoin (BTC), ilk çıktığında 1$ bile değildi. Çıktığı günden bu yana sürekli yükselen ve günümüzde 60.000$’a ulaşan Bitcoin, birçok yatırımcıyı sevindirip bazılarını milyoner etmişti. Bu işe yeni girmek isteyenler bu potansiyeli görünce altcoinlere ağırlık vermeye başladı. Ben Armstrong tarafından gelecekte yükselme potansiyeli bulunan bazı altcoinler açıklandı.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Ayrıca buradan kayıt olduğunuzda komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Gelecekte yükselmesi beklenen altcoinler

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki burada anlatacaklarımız yatırım tavsiyesi değil, yatırımcılar kendi isteğine göre ve kendi analiz edip doğru kararı kendisi vermeli. Armstrong’a göre yükselmesi beklenen altcoinlerden birisi Pundi X yani kod adıyla NPXS olabilir. NPXS son zamanların yükselişini kaydetmiş durumda.

Kripto para biriminin bir anda değer kazanması pek çok yatırımcının da ilgisini çekiyor. Armstrong’a göre NPXS ilerleyen zamanlarda daha büyük değerlere ulaşabilir. Para biriminin güncel olarak değerini incelediğimizde Aralık ayında 0.0002$ olan NPXS, Mart ayında 0.002$’a yükseldi. Kripto para biriminin şu anki değeri 0.008$ olarak yer alıyor.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Gelecekte yükselmesi beklenen altcoinler

Armstrong’a göre gelecekte yükselmesi beklenen altcoinler arasında Holochain yani HOT kod adıyla yer alan para birimi de bulunuyor. Kendisine göre bu para biriminin yükselişe geçme nedenlerinden birisi teknolojiyi bir üst noktaya taşımaları olacak. Analiz yaptığımızda Mart ayında 0.003$ olan HOT, Armstrong’un yaptığı açıklamalar sonrasında daha hızlı bir yükselme kaydederek 0.02$’a yaklaştı.

Kendisine göre yükselme potansiyeli bulunan bir diğer altcoin BTTN yani BitTorrent olarak yer alıyor. Mart ayının başından bu yana 3 kat değer artışı yaşayan BTTN, kendini yatırımcılara kanıtlamış gibi gözüküyor. Bir diğer para birimi olan Harmony yani ONE, muazzam bir değer artışı ile büyük bir potansiyele sahip gibi duruyor. 0.02’den 0.2$’a çıkan Harmony, yatırımcılarına 10 kat para kazandırdı.

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan TL yatırıp, çekebilir ve TL ile kripto para alım-satım işlemi yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye ücretsiz kayıt olarak komisyonlarda %10 indirim kazanırsınız.

Son olarak Armstrong’a göre değer artışı beklenen kripto para birimlerinden bir diğeri de VET yani VeChain olarak yer alıyor. Gün geçtikçe yükselen VeChain, Mart ayının başında 0.04$ seviyesinde iken şu anda 0.09$’ın üzerine çıkmış durumda. Yani 2 katın üzerinde bir artış yaşadı.

Gelecekte Yükselmesi Beklenen Altcoinler Açıklandı