bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Gizemli Bitcoin Balinası Son 4 Ayda Sessizce 118 Bin Adet Bitcoin Satın Alarak Rezervlerde Üçüncü Sıraya Yükseldi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son dört ay içinde, belirli bir adreste 118.300 adet Bitcoin (BTC) biriktiği ortaya çıktı. Bu miktar, şu anki BTC’nin piyasa değeriyle yaklaşık 3.1 milyar dolara tekabül ediyor.

3,1 milyar dolar değerindeki Bitcoin, yalnızca alım yapan bu adreste toplanıyor!

Ancak dikkat çeken bir başka detay, bu adreste yapılan işlemlerin yalnızca alış yönlü olması. Henüz herhangi bir satış işlemi gerçekleşmemiş. Bu durum, söz konusu adresin, biriktirdiği Bitcoin’i uzun vadeli bir stratejiyle elinde tutmayı tercih ettiğine işaret ediyor.

İlginizi Çekebilir: Balinalar 43 Bin Adet ETH Satarken, ‘Akıllı Para’ Dipten ETH Satın Aldı!

Bu Bitcoin adresi “bc1ql49ydapnjafl5t2cp9zqpjwe6pdgmxy98859v2” yaklaşık 4 ay önce elinde yüksek miktarda Bitcoin tutan adreslerin arasında 59’uncu sıradaydı ve son 4 ayda 118.300 adet BTC satın alarak 59’uncu sıradan 3’üncü sıraya yükseldi. Aşağıdaki ekran görüntüsünü inceleyerek sizlerde bunu grafik üzerinden daha net görebilirsiniz.

Adres

Bu gizemli adres, Bitcoin rezervlerinde de önemli bir yer edinmiş durumda. Toplanan 118.300 BTC ile rezervlerde üçüncü sırada bulunuyor.

Bu bilgilere dayanarak, bu adresin son dört ayda 118.300 BTC satın aldığını ve henüz hiçbirini satmadığını söyleyebiliriz. Bu, bu adresin önemli bir miktarda Bitcoin biriktirdiği ve bu nedenle Bitcoin rezervlerinde üçüncü sıraya yükseldiği anlamına gelir. Bu bilgiler, bu adresin büyük bir miktarda Bitcoin biriktirme stratejisi izlediğini gösteriyor.

Gizemli Bitcoin Balinası Son 4 Ayda Sessizce 118 Bin Adet Bitcoin Satın Alarak Rezervlerde Üçüncü Sıraya Yükseldi!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!