BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$44,781.77
+3.09%
$3,151.56
+4.14%
$1.01
+2%
$164.28
+2.85%
$25.32
+5.32%
$382.73
+1.63%
$6.41
+19.18%
$4.37
+2.99%
$44.20
+4.64%
$44,778.48
+3.08%
$3,151.87
+4.15%
$1.01
+1.89%
$164.29
+2.86%
$1.00
0%
$1,157.71
+4.15%
$248.54
+4.43%
$51.13
+1.17%
$123.37
+2.79%

Google, Bu Altcoin’i Geliştirmek İçin Anlaşma Yaptı!

Google, popüler altcoin’in ve NBA Top Shot pazar yerinin geliştiricisi Dapper Labs ile çok yıllı bir ortaklık imzalayarak blok zinciri alanına girdi.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Google, popüler altcoin’in NBA Top Shot pazar yerinin geliştiricisi Dapper Labs ile çok yıllı bir ortaklık imzalayarak blok zinciri alanına girdi.

Dünyanın en büyük arama motoru Google’ın Cloud hizmeti, NBA Top Shot pazarını geliştiren blok zinciri tabanlı bir şirket olan Dapper Labs ile ortaklık kurdu. Google, Dapper’s Flow blok zincirini ölçeklendirmeye yardımcı olmak için gerekli desteği sağlayacağını açıkladı.

Coinzilla Banner (728x90)

  • Forbes tarafından 14 Eylül’de bildirildiği üzere Google, Dapper Labs ile ortaklık kurarak blok zinciri alanındaki ilk adımlarını atmaya karar verdi.
  • 2018 yılında kurulan Dapper Labs, Kanada merkezli bir blok zinciri şirketidir ve en iyi takas edilemeyen token’lar (NFT) için NBA Top Shot pazarını yaratmasıyla tanınmaktadır.
  • Google, bulut hizmeti aracılığıyla Dapper Labs’ın Flow blok zincirinin (Yerel altcoin’i FLOW) ölçeklenmesine yardımcı olmak için bir ağ operatörü olarak hizmet edecek.
  • NBA Top Shot dışında, Flow şu anda CryptoKitties dahil olmak üzere diğer popüler uygulamaları da desteklemektedir. Üzerinde çalışan 2.000’den fazla geliştiriciye sahiptir ve Google Cloud’un hizmetleri, onların Flow erişim düğümlerine daha düşük gecikmeyle bağlanmalarını sağlayacaktır.
  • Google Cloud Kuzey Amerika Başkan Yardımcısı Janet Kennedy, geliştiricilerin enerji tüketim seviyelerine bağlı olarak platformlarına hangi bölgelerin güç sağlayacağını seçebileceklerine söz verdi.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

“Aslında onlara hızlı ve sürdürülebilir büyüme konusunda yardım etmekle ilgili. Blok zinciri teknolojisi giderek daha yaygın hale geliyor. Dolayısıyla Dapper gibi şirketler, işlerini büyütmek ve daha da önemlisi ağlarını desteklemek için ölçeklenebilir, güvenli altyapıya ihtiyaç duyuyor.”

  • Öte yandan Dapper Labs CEO’su Roham Gharegozlou, blok zinciri teknolojisinin şu anda tüketicilerin neler olduğunu anlamaya başladığı iPhone döneminde olduğunu söyledi.
  • Dapper Labs’ın bu yılın başlarında 300 milyon dolardan fazla para topladığını belirtmekte de fayda varFinansman turuna katılanlardan bazıları Michael Jordan, Kevin Durant, Klay Thompson, Will Smith ve Ashton Kutcher’dı.
Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak CryptoPotato

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.