BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,499.10
ETH
$4,200.90
XRP
$1.10
LTC
$195.84
LINK
$32.27
BNB
$486.86
XTZ
$6.67
EOS
$4.83
NEO
$44.74
$63,491.11
+5.17%
$4,199.79
+4.24%
$1.10
+1.86%
$195.72
+3.7%
$1.00
0%
$1,542.62
+4.24%
$288.26
+4.14%
$55.80
+2.72%
$174.83
-1.02%

Havayolu Şirketi, Bu Altcoin’leri Kabul Etmeye Başladı!

Bir seyahat acentesinin kripto para ödemelerini kabul etmek için BitPay ile ortak olmasının ardından bazı altcoin’ler mercek altına alındı.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bir seyahat acentesinin kripto para ödemelerini kabul etmek için BitPay ile ortak olmasının ardından bazı altcoin’ler mercek altına alındı.

Havayolu ağı Universal Air Travel Plan (UATP), Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve diğer altı altcoin’de seyahat ödemelerini etkinleştirmek için kripto para ödeme sağlayıcısı BitPay ile birlikte çalıştığını açıkladı.

BitPay’in kurucu ortağı ve CEO’su Stephen Pair, UATP müşterilerinin altcoin satın alma ve tutma sorumluluğu olmadan kripto para ödemelerinin avantajlarından yararlanabileceğini paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Coinzilla Banner (728x90)

“Kripto para, özellikle seyahat gibi yüksek değerli satın alımlar için güvenli ve güvenilir bir ödeme seçeneği olarak ivme kazanmaya devam ediyor. BitPay’in UATP ile ortaklığı, müşterilerine kripto paraları kendileri satın almak zorunda kalmadan blok zinciri ödemelerinin doğal faydalarını sağlıyor.

UATP’nin geniş havayolları ağı, BitPay tüm kripto para cüzdanlarını desteklediğinden, hangi cüzdana sahip olurlarsa olsunlar kripto para ile ödeme yapmayı seçen milyonlarca yeni küresel müşteriye ulaşma kapasitesine sahip.”

BitPay, 2011 yılında piyasaya çıktığından bu yana blok zinciri ödemelerinde 5 milyar dolardan fazla işlem gerçekleştirdi.

UATP başkanı ve CEO’su Ralph Kaiser, ortaklığın şirketi avantajlı bir konuma getireceğine inandığını da belirtti.

“UATP – BitPay ortaklığı, havayolu ve kripto para ödemelerinde iki uzmanın mükemmel kombinasyonunu bir araya getiriyor.

Kripto paralar ile ödeme, sektörde bir pazar değiştiricidir; bu ortaklık, havayollarına yeni müşteriler çekme ve bu çok heyecan verici alanda ilk hareket eden olma fırsatı yaratıyor.”

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak The Daily Hodl

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.