Altcoin

Havayolu Şirketi, Bu Altcoin’leri Kabul Etmeye Başladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir seyahat acentesinin kripto para ödemelerini kabul etmek için BitPay ile ortak olmasının ardından bazı altcoin’ler mercek altına alındı.

Havayolu ağı Universal Air Travel Plan (UATP), Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve diğer altı altcoin’de seyahat ödemelerini etkinleştirmek için kripto para ödeme sağlayıcısı BitPay ile birlikte çalıştığını açıkladı.

BitPay’in kurucu ortağı ve CEO’su Stephen Pair, UATP müşterilerinin altcoin satın alma ve tutma sorumluluğu olmadan kripto para ödemelerinin avantajlarından yararlanabileceğini paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

“Kripto para, özellikle seyahat gibi yüksek değerli satın alımlar için güvenli ve güvenilir bir ödeme seçeneği olarak ivme kazanmaya devam ediyor. BitPay’in UATP ile ortaklığı, müşterilerine kripto paraları kendileri satın almak zorunda kalmadan blok zinciri ödemelerinin doğal faydalarını sağlıyor.

UATP’nin geniş havayolları ağı, BitPay tüm kripto para cüzdanlarını desteklediğinden, hangi cüzdana sahip olurlarsa olsunlar kripto para ile ödeme yapmayı seçen milyonlarca yeni küresel müşteriye ulaşma kapasitesine sahip.”

BitPay, 2011 yılında piyasaya çıktığından bu yana blok zinciri ödemelerinde 5 milyar dolardan fazla işlem gerçekleştirdi.

UATP başkanı ve CEO’su Ralph Kaiser, ortaklığın şirketi avantajlı bir konuma getireceğine inandığını da belirtti.

“UATP – BitPay ortaklığı, havayolu ve kripto para ödemelerinde iki uzmanın mükemmel kombinasyonunu bir araya getiriyor.

Kripto paralar ile ödeme, sektörde bir pazar değiştiricidir; bu ortaklık, havayollarına yeni müşteriler çekme ve bu çok heyecan verici alanda ilk hareket eden olma fırsatı yaratıyor.”

Havayolu Şirketi, Bu Altcoin’leri Kabul Etmeye Başladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.

⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram