Shimmer

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

IOTA’nın Shimmer’ı 1 Milyon Dolarlık Devasa Airdrop’u Başlattı, Nasıl Talep Edilir?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1 milyon dolarlık airdrop, Shimmer’ın toplam arzının %1,5’ini temsil ediyor.

IOTA‘nın hazırlama ağı Shimmer, 1 milyon dolarlık devasa bir likidite madenciliği airdrop’u duyurdu.

Tangle Ekosistem Derneği, Shimmer Growth Komitesi aracılığıyla, ShimmerEVM ekosistemi için yeni bir girişim olan 1 milyon dolarlık Shimmer Airdrop’u başlattı.

Yakın zamanda ShimmerEVM ile entegre olan bir Web3 teşvik protokolü olan Tide , teşvik programının katılımcılarını akıllı sözleşme izleme araçlarıyla izleyecek. Tide, ShimmerEVM dApp ekosistemine yapılan katkıların tanınmasını ve ödüllendirilmesini sağlar.

Tide platformu, Shimmer EVM içindeki dApp’lerde TVL olarak sağlanan LayerZero sarılmış varlıklar biçimindeki sermaye miktarını izlemek için bir katman ve puan sistemi kullanacak. Katılımcılar, seviyelerine ve kazandıkları puanlara göre SMR tokenlarında daha yüksek ödüller alacaklar.

Shimmer topluluğuyla işbirliği içinde planlanan airdrop, yakın zamanda başlatılan Shimmer Bridge’in kullanımının yanı sıra topluluk odaklı gelişimi de teşvik etmeyi amaçlıyor.

60

1 milyon dolarlık airdrop, mevcut değeriyle Shimmer’ın toplam arzının %1,5’inden fazlasını temsil ediyor.

İlginizi Çekebilir: Arbitrum (ARB) Rallisi Durdu, Ethereum (ETH) Önemli Hatırlatma Yaptı, Solana (SOL) Tavana mı Vurdu?

Girişim 31 Ocak 2024 saat 15.00’te başladı. CET, ShimmerEVM’ye yeni likidite çekmeyi, likidite sağlamayı ve dolayısıyla ShimmerEVM içindeki dApp’lerde Kilitli Toplam Değeri (TVL) artırmayı amaçlamaktadır.

Airdrop Nasıl Talep Edilir

Bir blog gönderisi, kullanıcıların ShimmerEVM Airdrop’a nasıl katılabilecekleri ve ödül olarak Shimmer tokenlarını nasıl kazanabilecekleri konusunda adım adım bir kılavuz sunuyor.

Adım 1: Web3 Cüzdanınızı Hazırlayın.

ShimmerEVM Airdrop’a katılmadan önce Web3 cüzdanınızın hazır olduğundan emin olun. Bu cüzdan kayıt olmak ve airdrop ödüllerini toplamak için kullanılacak. Popüler cüzdanlar arasında Bloom, Metamask ve diğer Web3 uyumlu cüzdanlar bulunur.

Adım 2: Uygunluk Kriterlerini anlayın.

Shimmer airdrop’una hak kazanabilmek için kullanıcıların aşağıdaki kriterleri karşılaması gerekir: LayerZero Sarılmış Varlıklarda minimum 1.000 ABD dolarını Shimmer EVM’ye bağlayın. Bu varlıklar WETH, WBTC, USDT, USDC, MATIC, BNB, AVAX ve FTM’dir.

Ayrıca, bu varlıkları doğrudan veya SMR tokenlarını veya Tide kampanya panosunda listelenen diğer uygun ekosistem tokenlerini satın alarak Shimmer EVM içerisinde TVL oluşturmak için kullanmalılar, ve bunları Tide kampanya panosunda da listelenen seçili dApp’lerin havuzlarında ve sözleşmelerinde kullanın.

Adım 3: Tide Kampanya Panosuna kaydolun.

Katılmak için : Tide kampanya panosuna gidin ve Web3 cüzdan adresinizle kaydolun. Takip amacıyla bir NFT alacaksınız; bu nedenle, ödüllere uygunluğunuzu doğrulamak için istediğiniz zaman cüzdanınızı bağladığınızdan emin olun. Tide görev panosuna katılım ve varlık yatırma penceresi 31 Ocak 2024’te saat 15:00’te (CET) başlayacak ve 14 Şubat’a kadar açık kalacaktır. Bu 14 günün sonunda gerekli TVL’ye ulaşan hesaplar katılıma hak kazanacaktır.

Web3 Cüzdanını Bağlayın.

Screenshot 4 1

Web3 Cüzdanını Seçin.

1453

Adım 4: TVL’nizi En Az 30 Gün Tutun.

Shimmer EVM’ye kattığınız değer, TVL üreten akıllı sözleşmelerde en az 30 gün süreyle tutulmalıdır . Uygun projeler ve Havuzlar Tide kampanya panosunda listelenir. Varlıklarınızı ilk 30 günün ötesinde ne kadar uzun süre tutarsanız, ödülleriniz de o kadar yüksek olur ve 30 günün ötesindeki her gün için toplam puanlarda %1’lik bir artış olur.

Adım 5: Haberdar Olun.

Airdrop’a uygunluk durumunuzu kontrol etmek için Tide kampanya panosunu takip edin. Bu pano ilerlemenizi ve kalifikasyon durumunuzu sürekli olarak gösterecektir.

Adım 6: Ödül Dağıtımını Bekleyin.

45 günlük takip dönemi 16 Mart 2024 saat 15:00’te (CET) sona erdikten ve takip ile sonuçların doğrulanması ve çapraz kontrol edilmesi aşamasından sonra, ödüller Tide Kampanya Panosu aracılığıyla katılımcılara sunulacak. Ödül dağıtımı, kazanılmış bir yayın takvimini takiben altı hafta boyunca gerçekleşecek. Nihai ödül tutarları, toplam ödül havuzunun (SMR arzının %1,5’i, SMR tokenlarında 1 milyon ABD dolarına eşittir) izleme dönemi boyunca tüm kullanıcılar tarafından oluşturulan toplam puanlara bölünmesiyle hesaplanacaktır. Daha fazla ayrıntıyı Tide kampanya panosunda bulabilirsiniz.

Bu kadar! Bu adımları izleyerek ve uygunluk kriterlerini karşılayarak ShimmerEVM Airdrop’a katılabilir ve ödül olarak Shimmer tokenları kazanabilirsiniz. Bu heyecan verici teşvik programının faydalarını en üst düzeye çıkarmak için süreç boyunca bilgili ve etkileşimli kalın.

Önemli: Kampanya, şimdiye kadar ShimmerBridge aracılığıyla Shimmer EVM’ye köprülenen tüm varlıkları izleyecek ve ödüllendirecektir. Dolayısıyla, halihazırda varlıklar arasında köprü oluşturduysanız ve şu anda bu varlıklarla uygun dApp’lerde likidite sağlıyorsanız, bunları kaldırmanıza/yeniden eklemenize gerek yoktur. Shimmer EVM’nin erken destekçisi olan ve gereklilikleri yerine getiren herkesi ödüllendiriyoruz.

Kampanyaya Tide panomuzdan kaydolmanız yeterli; sistem önceki faaliyetlerinizi takip edip tanıyacaktır.

Yakın zamanda ShimmerEVM ile entegre edilen bir Web3 teşvik protokolü olan Tide, akıllı sözleşme izleme araçlarını kullanarak teşvik programının katılımcılarını izleyecek.

REFERANS LİNKİ :

IOTA’nın Shimmer’ı 1 Milyon Dolarlık Devasa Airdrop’u Başlattı, Nasıl Talep Edilir?
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!