COTI

COTI’nin Yüzde 50 Yükselmesindeki Sebep!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

COTI’nin fiyatı, Cardano’nun stabilcoin merkezi Ardana ile ortak olduktan sonra yeni bir ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) yaptı.

Kuruluşlara ödeme çözümlerini geliştirmeleri için güç veren kurumsal düzeyde bir fintech platformu olan COTI, geçtiğimiz günlerde Cardano’nun stabilcoin merkezi Ardana ile ortak olacağını duyurmuştu.

Bu işbirliği, dünya çapındaki tüketicilere ve yatırımcılara ek olarak Cardano topluluğuna yönelik stablecoin kripto-fiat ödemelerini tanıtacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

COTI CEO’su Shahaf Bar-Geffen yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bugün COTI, çok büyük olacağına inandığımız Cardano üzerinden DeFi’deki ilk adımlarını atıyor. Yeni Cardano Native Assets’i ADA Pay’e getirmek ve operasyonlarımızı büyütmek için olağanüstü Ardana ekibiyle işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.”

AdaPay’de Stabilcoin Ödemeleri

Ortaklık, Ardana’nın Cardano Foundation ve COTI tarafından geliştirilen ödemeler için bir ağ geçidi çözümü olan AdaPay’e stabilcoin ödemeleri sunmasına olanak sağlayacak.

Bu, AdaPay kullanıcılarının artık sistemin kabul edildiği her yerde stabilcoin’leriyle alışveriş yapabilmelerini sağlayacak.

Ek olarak, dünya çapındaki yatırımcılar ve tüketiciler artık sabit paraları kullanarak doğrudan al-sat yapabilecek. Proje, daha popüler ve oldukça değişken kripto para birimlerinin aksine, daha istikrarlı bir dijital para birimi olarak lanse ediliyor.

Ardana’nın kurucusu Ryan Matovu, şunları söyledi:

“Hem COTI hem de Cardano, nerede olursak olalım günlük hayatımızın her biri için hemen geçerli olan bir değere sahip. E-ticaret söz konusu olduğunda, sabit kripto paramızın zincir üzerinde verim çiftçiliğinden gerçek zincir dışı çiftçiliği finanse etmeye kadar hayatın her alanına katılabilmesini sağlamak vizyonumuz dahilindedir.”

COTI Fiyatı Yüzde 50 Arttı!

COTI duyuruyu yaptıktan sadece birkaç saat sonra, kripto para kullanıcılarından büyük ilgi gördü ve kripto paranın fiyatı yaklaşık yüzde 50 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,60 dolara (ATH) ulaştı.

CoinMarketCap’in canlı verilerine göre COTI, Çin haberinin neden olduğu bir başka geniş piyasa çöküşünün ardından geri çekilip şu anda 0,51 dolardan işlem görüyor olsa da, 24 saatlik grafikte yüzde 25’lik bir artışı yakalamayı başardı.

Cardano, COTI’ye Yatırım Yaptı!

Nisan ayında Cardano, kurumsal düzeyde platformla olan ilişkisini güçlendirmek amacıyla, cFund adlı yeni girişim fonu aracılığıyla COTI’ye ilk yatırımını yapmıştı.

Cardano, COTI’ye yatırım yaparak, 2019’dan beri birlikte çalıştığı protokole verdiği desteği ikiye katladı.

COTI’nin Yüzde 50 Yükselmesindeki Sebep!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.

⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram