İşte Popüler Altcoin’in %100 Artmasının 4 Nedeni

Altcoin
Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkezi olmayan finansın UMA’sı, popüler altcoin, verilere göre bir hafta içinde yüzde 100 arttı. Çoğu kripto varlığının güçlü düzeltmeler yaşadığı bir haftada, Bitcoin ve Ethereum’un önde gelen altcoinleri daha düşük değerlere gerilerken, UMA’nın performansı yeni bir nefes ortaya koydu.

Peki kripto para neden bir hafta içinde bu kadar arttı? S&P 500 ve Nasdaq gibi eski piyasalardaki zayıflıkla birleşen, düşen bir kripto piyasasını dramatik bir şekilde geride bırakmasına hangi faktörler izin verdi?

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

1.Coinbase’de listeleme

Birincisi, en önemlisi, bu hafta Coinbase, merkezi olmayan finans odaklı parayı profesyonel ticaret platformunda listelediğini duyurdu. Kripto para henüz ticaret için piyasaya sürülmedi, ancak yakında başlayacak. Coinbase, UMA’nın iyi karşılanması durumunda daha sonra parayı perakende platformunda listeleyecek.

Coinbase, ilk güvenilir yatırım ve likidite alanı olduğundan, UMA borsa rallisi tarafından listelendiğinde “Coinbase Etkisi” olarak bilinen etkiden yararlanıyor.

Coinbase Etkisi, bireysel yatırımcıların şirket tarafından desteklenen yeni coin’lere kolayca erişebilmesi nedeniyle boğa piyasaları sırasında şiddetleniyor.

2.Altcoin geliştirme etkinliği hızla artıyor

Bir blockchain analitik firması olan Santiment’e göre, UMA için geliştirme faaliyeti hızla artıyor.

Yalnızca birkaç başka projenin ardından gelen UMA, yatırımcılar kripto para birimini ve ilgili ekosistemi oluştururken Ağustos ayında en gelişmiş dokuzuncu ERC-20 kripto paraydı.

UMA ekibinden bir yorum şu şekilde yer alıyor

“Likidite madenciliği sadece proje üzerinde daha fazla göze ve daha sağlıklı bir topluluğa yol açmakla kalmadı, aynı zamanda bu sözleşmelerin fonların ağırlığını gerçekten taşıyabileceğini de gösterdi. Bitcoin’in izinsiz bir şekilde kullanılması da dahil olmak üzere, üçüncü çeyreğin başında yeni ürünleri piyasaya sürmek için hem yerleşik hem de gelecekteki bir avuç geliştirme ortağıyla yakın bir şekilde çalışıyoruz.”

3.SushiSwap ve diğer forklar UMA’yı güçlendiriyor

SushiSwap, diğer Ethereum tabanlı merkezi olmayan finans protokolleriyle birlikte altcoin UMA için bir teklif sağlıyor.

Birçok yeni DeFi protokolünün yapılandırılma şekli, Uniswap likiditesi yatırarak basılabilen bir yönetişim tokeına sahip olmaktır. Çoğu zaman, altcoin UMA desteklenen bir kur olmuştur.

Bu, bu DeFi protokollerinin yönetim tokenını basmak isteyen yatırımcıların UMA veya başka bir kripto para satın almaları gerektiği anlamına gelir.

4.Tüm herkes DeFi’de yükseliş beklentisinde

DeFi, bu makalenin yazımı sırasında bir düzeltme geçiriyor olsa da, alan uzun vadeli bir yükseliş trendinde.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

UMA, diğer en iyi protokoller gibi kripto ve blok zinciri piyasasının bu segmentinin çekirdeği olacağından, kripto para, yatırımcıların alanda uzun vadeli pozisyonlar açmasından yararlanıyor ve bu da kripto para birimi için satın alma baskısına neden oluyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.