Huobi

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Justin Sun, Huobi’nin Para Toplama Çalışmasını Nisan Şakası Olarak Nitelendirdi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Justin Sun, Huobi’nin hisse satın almak için yatırımcı aradığına dair söylentileri yalanladı.
Bloomberg, Justin Sun’un Huobi Global‘deki hissesini satmak için görüşmeler yaptığını rapor etti. Fakat Tron kurucusu, bunun 1 Nisan şakası olduğunu Twitter üzerinden açıkladı.

Raporlara göre, Sun hisse satışı konusunda görüşmeler yapıyor.

Son Bloomberg haberine göre, geçtiğimiz sonbaharda önde gelen kripto ticaret platformu Huobi’yi satın alan Huobi Global borsasındaki “danışman” Justin Sun, fon toplamak için Huobi’deki bir hissenin satışı için müzakereler yapıyor.Bilgi, Bloomberg tarafından anonim kalmayı talep eden bir kaynaktan alındı.

Bloomberg’in belirttiğine göre, Sun‘un iddia ettiği gibi Huobi için aradığı öngördüğü fiyat bilinmiyor ve kripto devi için özel potansiyel yatırımcılar adlandırılamadı.

Bloomberg raporu, Sun’ın Huobi’de hisse sahibi olmadığını iddia etmesine rağmen, bu yıl borsayı desteklemek için kendi fonlarından 200 milyon doları kullandığını ortaya koydu.

Geçtiğimiz Kasım ayında, Huobi’nin kontrol hisselerinin çoğunluğunu satın almak için 1 milyar dolar gibi yüksek bir miktar ödeyen Justin Sun, şimdi ise bunu sahip olmadığını iddia ederek kendisiyle ve Huobi Global arasındaki bağlantıya gizemli bir hava katıyor.

Bu kripto borsası, yaklaşık 10 yıl önce Çin’de kurulduğu için piyasadaki en eskilerden biridir.

2020’de Huobi’nin pazar payı %22’den %4’e düştü. Eylül 2021’de kripto ticareti yasağı getirildikten sonra Huobi, faaliyetlerini Çin’den Singapur’a taşıdı.

Sun, ortaya atılan söylentiyi yalanlıyor!

Justin Sun, yeni bir tweet’te, Nisan Şakalarını takdir ettiğini ancak Huobi’nin paylarını satmak için çaba gösterdiğine dair haberlerin doğru olmadığını belirtti.
Huobi kullanıcılarına, platformun işlemleri için güvenli ve istikrarlı koşullar sağlamaya devam edeceği konusunda teminat verdi.
https://twitter.com/justinsuntron/status/1642073058839261184?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1642073058839261184%7Ctwgr%5E80fd32ab4d3e83cae1a1e86df477d70fa2e99e66%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Ftron-founder-justin-sun-says-huobi-trying-to-raise-funds-from-stake-buyers-is-april-fools-prank

Sun, kripto düzenlemeleri konusunda çalışmalar yapmayı planlıyor!

Tron’un kurucusu Cuma günü attığı tweet’te Grenada’nın Dünya Ticaret Örgütü büyükelçiliği görevinin sona erdiğini belirtti. Sun, yakın gelecekteki planlarını Tron topluluğuna duyurdu.

Yeni bir kişiye görevlerini devrettikten sonra, kamu hizmetinde kalmaya devam edecek ancak kripto düzenlemesi ve dijital ekonomiye odaklanacak çünkü bu iki alanın ticaretin ve ekonominin geleceği için çok önemli olduğunu düşünüyor.

Tüm bunlar, Sun’un ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından dava edilmesi sırasında meydana geliyor. Sun, Tron Vakfı ve BitTorrent aracılığıyla yatırımcılara TRX ve BTT token’ları şeklinde kayıt dışı milyarlarca dolarlık menkul kıymet sattığı ve bunların alınıp satılabildiği ikincil bir piyasa oluşturduğu gerekçesiyle suçlanıyor.

Justin Sun, Huobi’nin Para Toplama Çalışmasını Nisan Şakası Olarak Nitelendirdi!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!