TRON

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Justin Sun, TRON’un CEO’luğundan İstifa Etti!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Justin Sun, Grenada’nın büyükelçisi olmak için TRON CEO’luğundan istifa etti.

Tron’un CEO’su olan Justin Sun, Grenada’nın DTÖ Elçisi olmak için TRON CEO’luğundan istifa ettiğini bildirdi. TRON Vakfı da 25 Temmuz 2022’de feshedilecek.

Açık bir mektuba eşlik eden bir dizi tweet’te Justin Sun, Grenada hükümetinin resmi olarak DTÖ büyükelçisi ve Grenada’nın daimi temsilcisi olarak görev yapması için daveti kabul ettiği ve atandığı haberini paylaştı. Grenada, doğu Karayipler’de Venezuela’ya yakın bir ada ülkesidir.

Kripto girişimcisi ayrıca kendisiyle ilişkili üç süper düğümün, “justinsuntron”, “BitTorrent” ve “µTorrent” in, TRON topluluğu artık 27 süper temsilci tarafından yönetileceğinden resmi olarak TRON temsilcilerinden çekildiğini belirtti.

Sun, TRON CEO’su görevinden ayrılmasına sebep olan yeni görevinde “tam kapasite” çalışacağını belirtiyor. Bununla ilgili olarak Sun, “TRON’dan emekli olmayacağım, bunun yerine TRON ağının gerçekten merkezi olmadığı için lider ve destekçi rolüne hizmet etmek için aktif bir katılımdan çekiliyorum.” dedi.

Justin Sun Büyük Bir Şey Planlıyor

Justin Sun, 9 Aralık’ta büyük bir şey planladığını tweet’lediğinde, bir takipçisinin ‘büyük olsa iyi olur’ yanıtını vermesi beklentileri artırdı.

Yeni bir Twitter tanıtıcısı olan “H.E Justin Sun”, “Ekselansları Justin (Yuchen) SUN, Büyükelçi, Grenada’nın DTÖ Daimi Temsilcisi” biyografisiyle, yeni DTÖ büyükelçisi için çalışmaların ciddi bir şekilde başlamış olabileceğini öne sürüyor.

Yearn finance’dan Andre Cronje ve Three Arrows Capital CEO’su Zhu Su da dahil olmak üzere kripto girişimcisi için şimdiden tebrik mesajları yağıyor. Justin Sun, Tron’un açık mektubunda tamamen ademi merkeziyetçi olduğuna olan inancını, dolayısıyla son hamlesini ifade ediyor.

Justin Sun, TRON’un CEO’luğundan İstifa Etti!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!