Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. HABER
  3. Kevin O’Leary Sahip Olduğu Altcoin’leri Açıkladı!

Kevin O’Leary Sahip Olduğu Altcoin’leri Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, bir dizi farklı altcoin ve Ethereum (ETH) rakibine büyük yatırımlar yaparak kripto portföyünü maksimuma çıkardığını açıkladı.

Scott Melker’in kanalında yeni bir röportajda yatırımcı, dijital varlıkların klasik para birimlerinden daha fazla getirisi olduğunun farkına vardığını ve yatırımlarını çok çeşitli altcoin’lere tahsis etmeye yönlendirdiğini söyledi.

O’Leary favori projelerinden bazıları olacak şekilde, akıllı sözleşme platformu Solana (SOL), Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC), yüksek hızlı kripto para ağı Hedera Hashgraph (HBAR), merkezi olmayan kripto borsasının yerel kripto varlığı DEX, Serum (SRM) ve Nesnelerin İnterneti odaklı ağ Helyum’u (HNT) öne çıkarıyor.

Bu konuyla ilgili olarak ise şu açıklamaya yer veriyor:

“Kripto sektörünün bir noktada ekonominin 12. sektörü olacağına inanıyorum. 10 yıl civarı bir süre alacak ama bakıyorum ve kendi kendime bunun tamamen yazılım alanında bir yenilik olduğunu söylüyorum. Bitcoin yalnızca bir kripto para değil, yazılımdır…

Bu sebeplerden ötürü bakıyorum ve daha çok yatırım yapmam gerektiğini düşünüyorum. Dünyanın her yerindeki tüm bu geliştirme ekipleriyle tanıştığım ve onlara özel olarak yatırım yapabileceğim için çok şanslıyım. Sadece Polygon’a büyük bir miktar para koydum…HBAR, oradayım, Solana, Serum, Helyum, yani toplamda 32 pozisyonum var.”

O’Leary, şu anda çoğu blok zincirinin ek teknoloji olmadan dünya çapında benimsenmeye ölçeklenemediğini de göz önünde bulundurarak, Solana gibi yüksek verimli zincirlerin ve Polygon gibi katman-2 çözümlerinin büyük potansiyele sahip olduğunu önemle belirtiyor.

“Bu, 100 kat üretkenlik elde edebileceğiniz Solana’ya yatırım yapmaya başladığınız yer…

Bu noktada, bunu gerçekten finansal hizmetler verimliliği olarak düşünmeye başladım, bu sebeple bir bakıma bu konuda çok fazla özel sermaye ayırıyorum.

Polygon’da özel bir pozisyona yatırım yaptığımda, Ethereum’da gaz ücretlerini azaltmanın bir yolu olacağını düşündüğüm uzun vadeli bir yatırımdır ki bence kesinlikle öyle. Dolayısıyla benim için bunlar yatırım yapmaya değer yenilikler.”

Kevin O’Leary Sahip Olduğu Altcoin’leri Açıkladı!
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!