tim draper

Milyarder Bitcoin Yatırımcısı Tim Draper Hükümetleri Uyardı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü milyarder Bitcoin yatırımcısı olan Tim Draper, Coronavirüs konusunda uyarılarda bulundu.

Milyarder Bitcoin yatırımcısı Tim Draper, dünya çapında büyük bir panik havası oluşturan Coronavirüs (Korona Virüsü) salgınından dolayı hükümetlerin bu konuda atmış oldukları adımların yanlış olduğunu savundu ve geri dönmeleri çağrısı yaptı.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

İtalya da dahil pek çok ülke ya genel ya da bölgesel olarak virüs yüzünden karantina kararı aldı. Bu virüsün daha fazla yayılmasını önlemek maksadıyla bu ülkeler birçok işletmenin kapatılması ve vatandaşların sokağa çıkmamaları gerektiğini duyurdular.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Tim Draper uyarı tweeti 

Tim Draper ise bunların ve bu adımların tamamen yanlış bir uygulama olduğunu, aslında insanların virüsten olmasa bile küresel kriz yüzünden aç kalacağını düşünüyor.

Draper, virüs korkusunun ve panik havasının virüsten daha kötü olduğunu belirtti. Bu yüzden işletmelerin de  açık olması gerektiğini vurguladı. Şimdilik sadece İngiltere hükümeti buna benzer bir yöntem başlatacağını duyurdu. Fakat buna rağmen ABD, İtalya ve diğer birçok önde gelen ülkelerin hükümetleri gerekli olmadığı sürece dışarı çıkılmamasını, sosyal yaşantının ve ticaretin ikinci plana itilmesi gerektiğini savunuyor.

Milyarder Bitcoin Yatırımcısı Tim Draper Hükümetleri Uyardı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.