Milyarder Kardeşlerin Yatırım Yaptığı 5 Kripto Para

Milyarder Kardeşlerin Yatırım Yaptığı 5 Kripto Para
Milyarder Kardeşlerin Yatırım Yaptığı 5 Kripto Para
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyarder kardeşlerin yatırım yaptığı 5 kripto para belli oldu. Kurulduğu günden günümüze kadar en çok kullanılan sosyal medya platformu olmayı başaran Facebook fikrinin sahibi olduklarını söyleyen Winklevoss İkiz kardeşlerin bu fikri kendilerinden çaldığını söyledikleri ve şu an kurucusu olan Mark Zuckerberg’e açtıkları davayı kazanarak elde ettikleri kazanç ile Bitcoin sektörüne yatırım yapmışlardır.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Milyarder Kardeşlerin Yatırım Yaptığı 5 Kripto Para

Bitcoin (BTC)

Winklevoss İkiz kardeşler kazandıkları dava ile elde etmiş oldukları gelirden 2013 yılında Bitcoin’e 11 milyon dolar yatırım yaptılar. Yapmış oldukları yatırım ile birlikte dolaşımdaki tüm Bitcoin’lerin yüzde 1’ine sahip olmuşlardı. Bitcoin’in değerlenmesi ve yükselmesiyle birlikte Winklevoss kardeşler “ilk Bitcoin milyarderleri” olarak anıldılar.

Ethereum (ETH)

Winklevoss kardeşlerin yaptıkları tek yatırım Bitcoinle sınırlı kalmayarak Ethereum platformun’da da yüklü yatırımları bulunuyor. Tyler ve Cameron ikiz kardeşlerin vermiş oldukları bir röportajda “Çok miktarda Ether’imiz var. Birkaç yıl önce çok fazla miktarda Ether almak için ortak bir çaba gösterdik.” demişlerdi. Sahip oldukları Ether miktarının ise Bitcoinleriyle aynı derece olduğunu söylediler.

Milyarder Kardeslerin Yatirimi Scaled

Tezos (XTZ)

Dava sonucu elde ettikleri kazancı iyi değerlendirmek isteyen Winklevoss kardeşlerin Bitcoin, Ethereum yatırımlarının yanı dışında yapmış oldukları bir diğer yatırım akıllı kontrat platformu olan Tezos’a da yatırım yaptılar. İkiz kardeşlerin Tezos yatırımı 2018 yılında gerçekleşti. 2018 yılından günümüze değerinin artmasıyla Tezos 2.6 milyar dolarlık bir değere ulaştı.

Zcash (ZEC)

Zcash; Bitcoin ve Ethereum’a göre gizlilik temelli bir kripto paradır. Ve Winklevoss kardeşler Zcash kripto para biriminede yatırımda bulunmuşlardır.

Filecoin (FIL)

Milyarder ikiz kardeşlerin son yatırımı olan Filecoin bir türlü karşılığını bulamamıştır. 2017’den faaliyete geçmeyen Filecoin, Blockchain tabanlı bir dosya saklama platformudur. Yapılan araştırmalara göre Filecoin platformunun bu yıl faaliyete geçmesi bekleniyor.

Milyarder kardeşlerin yatırım yaptığı kripto paralar ile ilgili sizlerde yorumlarınızı bizlere iletebilirsiniz

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.