NFT

NFT Satışlarında Yeni Bir Rekor Kırıldı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CryptoPunks adlı NFT projesinin aylık satış rakamları yeni rekor seviyelere ulaştı.

NFT satışlarının takibini yapan CryptoSlam‘a göre, Ağustos ayında 378.277.946 dolar değerinde Punk satılmış. Bu, projenin 3 yıl önceki lansmanından beri ulaşılan en yüksek aylık satış rakamı olarak kayıtlara geçti.

CryptoPunks projesi, Punk stili çevresinde tasarlanmış 10.000 benzersiz 8 bit karakteri içeren bir koleksiyondur. Koleksiyondaki her öğenin özgünlüğü, Ethereum blok zinciri kullanılarak bağımsız olarak doğrulanabilmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

CryptoPunks üzerinden bu ay toplamda 1800’den fazla işlem yapılmıştır. Ağustos ayında satılan Punk’ların fiyatı ise 210.154 dolar civarındadır.

Bu hafta, finansal hizmetler veren en büyük firmalardan biri olan Visa, 49,5 Ethereum (150.000 dolar civarı) karşılığında kendi CryptoPunk’ını satın aldığını duyurmuştu.

Visa, NFT’lerin perakende, eğlence, sosyal medya ve ticaret sektörlerinin geleceğinde çok önemli bir rol oynayacağını söyledi.

“Müşterilerimizin ve ortaklarımızın katılımına yardımcı olmak için, küresel bir markanın NFT satın alması, depolaması ve kullanması için altyapı gereksinimlerinin ilk elden anlaşılmasına ihtiyacımız var.”

Kripto para borsası FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried, geçtiğimiz günlerde bir CNBC röportajında, sektörün hızla ana akım haline gelmesine rağmen, endüstrinin artan popülaritesinin riskleri de beraberinde getirdiğini söylemişti.

“Bu akım inanılmaz derecede hızlı ve devasa bir benimsenmeye yol açabilir, ancak bir fiyat çöküşü olursa ve kimse bunun ne olduğunu tam olarak anlayamadığında insanların canı fazlasıyla yanabilir.”

NFT Satışlarında Yeni Bir Rekor Kırıldı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.

⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram