Ortalama Bitcoin İşlem Değeri %500 Arttı

bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Temmuz ayından bu yana, Bitcoin ortalama işlem değerleri 25.000 ABD Dolarından 151.000 ABD Dolarının üzerine çıkan önemli bir artış gördü.

Gerçekleşen Bitcoin işlemlerinin ortalama değeri önemli ölçüde artıyor gibi görünüyor. Temmuz ayından bu yana, Bitcoin işlemlerinin ortalama değeri %500’ün üzerinde bir artış göstererek, işlem başına yaklaşık 25.000 ABD Doları’ndan Ekim ayında 151.000 ABD Doları ile yıllık en yüksek seviyeye yükseldi.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Analitik ve veri izleme platformu BitInfoCharts’ın grafiklerle gösterdiği üzere bir işlemin ortalama değerini gösteren ani artış yakın zamanda artış gösterdi. Sadece son 48 saat içinde, Bitcoin işlem ortalama değeri neredeyse 50.000 USD arttı; 105.000 USD’den yükseliyor.

Bitcoin ticareti neden bu kadar dramatik bir şekilde artıyor?

Bitcoin’in ortalama işlem değerindeki önemli artışa işaret edebilecek birkaç faktör var. Büyük olasılıkla Bitcoin balinaları ve kurumsal yatırımcılar portföylerine daha fazla kripto para birimi ekliyor. Bu, toplanan verilerin Grayscale ve Microstrategy gibi kurumsal yatırımcıların sürekli olarak daha fazla Bitcoin satın aldığını göstermesi ile vurgulanmaktadır. Geçen ayın sonunda, Grayscale şu anda dolaşımda olan Bitcoin’in %2,4’ünden fazlasına sahipti ve 450.000’den fazla Bitcoin tutuyordu.

Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

BitInfoCharts’tan alınan verilere göre, Temmuz ve Ekim arasında 650.000 ile 970.000 aktif cüzdan arasında değişen yeni aktif adreslerin sayısı önemli bir artış göstermedi. Son zamanlarda büyük bir yükseliş görülmediğinden, bu, ortalama ticaretlerdeki büyük artışın, piyasaya giren önemli miktarlarda yeni yatırımcılardan kaynaklanmadığı anlamına geliyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!