Altcoin

Piyasa Düşüşüne Rağmen Ayakta Kalan 5 Altcoin!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CoinMarketCap verilerine göre son 1 haftada yeşil kalabilen en iyi 5 altcoin’e bir bakış attık.

Bu verilere göre, genel piyasa düşüşüne rağmen, son 7 günde yükselmeyi başaran 5 altcoin sırası ile:

  • Celer Network (CELR)
  • Tezos (XTZ)
  • XDC Network (XDC)
  • Harmony (ONE)
  • Ren (REN)

Celer Network (CELR): CELR, piyasanın genel olarak düştüğü bir haftada pozisyonunu korumak bir yana büyük bir yükseliş yakalamayı başardı. Celer Network, Ethereum, Polkadot ve diğer blok zincirlerinde hızlı, güvenli ve düşük maliyetli uygulamaları toplu olarak benimsemeye yardımcı olan bir katman-2 ölçeklendirme platformudur. Celer, dünyanın ilk Genelleştirilmiş Devlet Kanal Ağını başlattı ve gelişmiş Rollup teknolojisi ile katman-2 ölçeklemenin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Haftayı 0,07954 dolar ile açan altcoin şu an 0,184’dan işlem görüyor. Yani CELR son 7 günde yüzde 71’lik büyük bir yükseliş yaşadı. Altcoin, CryptoMarketCap sıralamasında şu an 83. sırada.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Tezos (XTZ): Tezos, eşler arası işlemleri yürütebilen ve akıllı sözleşmeleri dağıtmak için bir platform görevi görebilen, merkezi olmayan, açık kaynaklı bir hisse senedi blok zinciri ağıdır. Haftanın başında 4,52 dolardan işlem gören XTZ, son 7 günde yüzde 8,90 yükselerek şu an 6,84 dolardan işlem görüyor. Altcoin, CryptoMarketCap sıralamasında şu an 29. sırada.

XDC Network (XDC):XinFin Digital Contract (XDC), XDC hibrit blok zinciri ağına güç sağlayan kripto paradır. XinFin, uluslararası ticaret ve finansa odaklanan bir Hibrit Blockchain Ağ Platformudur. Haftanın başında 0,09855 dolardan işlem gören XDC, son 7 günde yüzde 8,16 yükselerek şu an 0,126 dolardan işlem görüyor. Altcoin, CryptoMarketCap sıralamasında şu an 66. sırada.

Harmony (ONE): Harmony, merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Ağ, saniyeler içinde blok oluşturmaya izin veren rastgele durum paylaşımına odaklanarak merkezi olmayan uygulamaların çalışma şeklini yenilemeyi amaçlıyor. Haftanın başında 0,1183 dolardan işlem gören ONE, son 7 günde yüzde 7,48 yükselerek şu an 0,1709 dolardan işlem görüyor. Altcoin, CryptoMarketCap sıralamasında şu an 60. sırada.

Ren (REN): Ren (REN), farklı blok zinciri platformları arasında birlikte çalışabilirlik ve likidite sağlamak için oluşturulmuş açık bir protokoldür. Haftanın başında 0,6947 dolardan işlem gören ONE, son 7 günde yüzde 6,49 yükselerek şu an 1,02 dolardan işlem görüyor. Altcoin, CryptoMarketCap sıralamasında şu an 91. sırada.

Piyasa Düşüşüne Rağmen Ayakta Kalan 5 Altcoin!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.

⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram