Popüler Altcoin Düşüşün Ardından Yüzde 40 İvme Kazanabilir

yfi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yearn.finance’ın YFI tokenı, bir gecede büyük kayıplar vermesine neden olan keskin bir teslimiyet düşüşü gördü. Bu düşüş fiyatı, parabolik hareketinin başlamasından önceki haftalardan bu yana kırılmayan bir seviye olan 10.000 $’ın altına gönderdi.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Bu zayıflığın bir kısmı, Ethereum’un yoğun düşük performansından kaynaklanıyor olabilir. Çünkü şu anda 380 doların altında işlem görürken, BTC 13.300 doları aşıyor.

Bununla birlikte, YFI, 10.000 doların altındaki kırılma hızla emildiğinden ve onu 11.500 doların yükseklerine gönderen keskin bir yükseliş izlediğinden biraz rahatladı.

Şimdi boğalar son dönemdeki düşük seviyelerinde güçlü bir destek temeli oluşturmaya çalıştıkça güçleniyor gibi görünüyor.

Bir analist, bu aralık geri kazanımının yükselişe geçtiğini ve yakın vadede 13.000 $ veya 14.000 $’a doğru bir yükselişin yakın olduğunu ifade ediyor.

Bu, bu son düşüşten kaynaklanan bazı teknik zayıflıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olacak ciddi bir toparlanma olacak.

YFI’da yükseliş potansiyeli

Bu yazının yazıldığı sırada, Yearn.finance’ın YFI tokenı 11.000 $’lık mevcut fiyatıyla % 2’nin biraz üzerinde işlem görüyor. Dün gece karşı karşıya olduğu satış baskısı yoğundu ve muhtemelen panik satışı ve teslimiyet karışımından kaynaklandı.

Bir sonraki eğiliminin nerede olacağı şüphesiz büyük ölçüde boğaların başka bir düşüşe karşı korunup korunamayacağına bağlı olacak.

YFI 14.000 dolara doğru yükselebilir

Bir analist, Yearn.finance’ın fiyat hareketiyle ilgili düşüncelerini paylaşırken, YFI’nin yükseliş aralığının geri kazanılmasının ardından 13.000 veya 14.000 $’a yükselmesini izlediğini açıkladı.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Yakın zamanda attığı bir tweet’te bu teknik gelişmeye işaret ederek, keskin bir yukarı doğru hareketin basılmamasının vahim olacağını belirtti.

 

Yearn.finance’ın YFI’si, DeFi sektörü için bir referans noktası haline geldi, bu nedenle güçlü bir toparlanma, piyasada diğer altcoinlerin art arda toplanmasına izin veren şok dalgaları yaratabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!