featured

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Popüler Analiste Göre, Bu 4 Altcoin Ralliye Hazır!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para analisti, dijital varlık piyasasında devam eden düzeltmeye rağmen bu 4 altcoin’in yükselmeye hazır olduğunu söyledi.

Twitter’da 268.200 takipçiye sahip olan Pentoshi takma adlı ünlü analist, önde gelen akıllı sözleşme platformu olan Ethereum’un 3.200 doların üzerinde destek üzerinde işlem yapmaya devam ederken, önümüzdeki haftalarda ralli yapmasını beklediğini söyledi.

“Elinde tutanlar mutlu olacak ve bu boğa piyasasında bir günlük, üç günlük ve bir haftalık destek. Buradaki grafikte düşüş yok. Alıcılar muhtemelen 1-2 hafta içinde ödüllendirilecek.”

E 8StZ XMAQiO4T
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Diğer altcoin olan Polkadot’a bakıldığında Pentoshi, temel bir katalizörün, değerini daha yüksek seviyelere çıkarabileceğine inandığı için Bitcoin’e (DOT/BTC) karşı birlikte çalışabilir blok zinciri konusunda iyimser.

“Resmi olarak şimdi girişleri arıyorum. Sadece maymunluk yapmalıydım. Bence, bu kesinlikle yükselecek.

FA’e (temel analiz) göre, önümüzdeki 4-6 hafta içinde bunu daha da ileriye götürmesi gereken parachain’lere sahip.

Yakında BTC çiftinde yeni rekorlara koşacağını düşünüyorum.”

E F6TFHXoAoM3qj
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Parachain’ler, çeşitli kullanım durumlarını gerçekleştirmek üzere özelleştirilebildikleri için Polkadot ağının kalbidir. Polkadot’a göre, parachain’ler bu yıl içinde piyasaya sürülecek.

Yatırımcının radarındaki bir diğer altcoin ise akıllı sözleşmeler platformu Tezos (XTZ). Pentoshi, Tezos’un katman 1 platformlarına artan yatırımcı ilgisinin arttığı dönemde yüzde 40’ın üzerinde yükseleceğini tahmin ediyor.

“Gelecek hafta USD çiftinde fiyat keşfi, BTC çiftinde üst dirence doğru yükseliyor.

Gecikmiş L1 platformu oldu ama artık değil. Organik olarak çok fazla şey oluyor ve önümüzdeki hafta neler olacağını görüyoruz

Bu boğa. Bence 10 doların üstüne çıkacak.”

E HFsHvXoA0XcKm
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Sıradaki altcoin, analistin 0,000008 BTC veya 0,36 dolarda dirence yakın konsolide etmeye devam ederken Bitcoin’e (SKL/BTC) karşı yükselmeye hazır olduğunu söylediği elastik blok zinciri ağı SKALE. Pentoshi ayrıca SKL/BTC’nin değerini yükseltebilecek birkaç temel katalizörden de bahsetti.

“Biraz aldım ama daha çok temel analiz ile ilgileniyorum. Gazsız NFT’ler (değiştirilemez token’lar) ve ölçeklendirme geliyor. Grafik, bence bir hareket haline gelse de harika görünüyor. Swing ticaret aralığı düşük ila yüksek aralığı. Bence son yükseliş trendi = kırılmaya doğru birikim. Zaman dilimi 2-4 hafta.”

E GlgAzWEAAvLtj
Kaynak: Pentoshi/Twitter
Popüler Analiste Göre, Bu 4 Altcoin Ralliye Hazır!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!