raoul-pal-en-sevdigi-4-altcoini-acikladi

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Raoul Pal, En Sevdiği 4 Altcoin’i Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Real Vision kurucusu ve CEO’su Raoul Pal, Ethereum (ETH) dışındaki en sevdiği altcoin’leri açıkladı.

Twitter’da 795 bin takipçiye sahip olan Pal, ETH rakibi ve akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) en sevdiği altcoin’lerden biri olduğunu söyledi. Piyasa değerine göre beşinci sırada olan Solana, gün içinde yaklaşık yüzde 7 düştü ve 200 dolardan işlem görüyordu.

Pal ayrıca en sevdiği altcoin’ler arasında diğer üç akıllı sözleşme platformu olan, Avalanche (AVAX), Terra (LUNA) ve Polkadot (DOT) olduğunu söyledi.

Piyasa değerine göre 11. sıradaki kripto para olan AVAX, bu yazı yazılırken gün içinde yaklaşık yüzde 9 düşüşle 110 dolardan işlem görüyordu. Aynı zaman aralığında, LUNA yüzde 2,36 düşüşle 41 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre 9. sıradaki kripto para olan DOT ise, gün için yüzde 11,69 düşüşle 35 dolardan işlem görüyordu.

Pal, dört akıllı sözleşme platformunu listelemesine rağmen, Andreessen Horowitz’in genel ortağı Chris Dixon tarafından ortaya konan ve “ETH katillerinin” bir efsane olduğunu belirten bir teoriye katılıyor.

Dixon, blok zincirlerine olan talebin arzı geride bırakacağına inanıyor.

Pal ayrıca ETH/BTC çiftinin şu anda kripto para piyasasındaki en önemli grafik olduğunu düşünüyor.

“ETH/BTC grafiği bence şu anda dijital varlık piyasalarındaki en önemli grafik. Daha yüksek bir kırılma, yıl sonuna kadar daha fazla risk aramaya yol açacaktır. BTC de daha da yükselecek.”

raoul pal en sevdigi 4 altcoini acikladi 1
Kaynak: Raoul Pal/Twitter

Ethereum, bu yazı hazırlanırken 4.125 dolar veya yaklaşık 0,076 BTC’den işlem görüyordu.

Raoul Pal, En Sevdiği 4 Altcoin’i Açıkladı!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!