Ripple

Ripple Yeni Ortaklık Kuruyor! İşte Detaylar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küresel bir sınır ötesi ödeme şirketi olan Thunes, Fas ve Afrika’nın en büyük bankalarından biri olan Attijariwafa bankasıyla stratejik bir işbirliği kurduğundan, Ripple Fas’a genişliyor.

https://twitter.com/Ripple/status/1547334158862585856?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1547334158862585856%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fripple-enters-morocco-through-attijariwafas-new-partnership-deal

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Bu ortaklık, Ripple ve havale platformu RippleNet, Thunes’ı Attijariwafa Bank’a bağladığı için önemlidir. Attijariwafa Bank müşterileri, Thunes ağı üzerinden başlatılan sınır ötesi transferleri RippleNet ve Thunes arasındaki bağlantı sayesinde daha hızlı alabilecekler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Bir Thunes haber bültenine göre, “işbirliği ayrıca Fas’taki yaklaşık 30 milyon banka hesabı sahibinin herhangi birinin gelen ödemeleri doğrudan hesaplarına almasını sağlayacak.” Yerel takas, diğer Fas bankalarının müşterileriyle bağlantı kurmak için de kullanılabilir.

APAC ve MENA’nın Ripple MD’si Brooks Entwistle şu şekilde açıklama yaptı:

“Thunes ile mevcut ortaklığımıza bu uzantıyı duyurmaktan heyecan duyuyoruz ve birlikte daha hızlı, uygun maliyetli ve daha şeffaf bir sınır ötesi ödeme deneyimi sunmayı dört gözle bekliyoruz. Fas ve daha büyük MENA bölgesindeki müşteriler için bu ortalık çok avantajlı.”

Ripple, CBDC Yarışması İçin Kısa Listeye Alındı!

Endonezya G20 Başkanlığı altındaki Bank for International Settlements (BIS) ve Bank Indonesia, merkez bankası dijital para birimleri (CBDC’ler) üzerine G20 TechSprint yarışması için kısa listeye kalan finalistleri açıkladı.

Bu yarışma, katılımcıları CBDC’leri yayınlamak, dağıtmak ve aktarmak için etkili ve sağlam araçlar oluşturmaya yönelik fikirler bulmaya teşvik etti; finansal katılımı sağlamak için; birlikte çalışabilirliği geliştirmek ve ödeme sistemlerini daha iyi bağlamak için.

Mastercard, Asia Pacific gibi büyük şirketlerin yanı sıra Dragonfly ve Ripple, CBDC’leri yayınlamak, dağıtmak ve aktarmak için etkili ve sağlam bir araç oluşturma ekibinde 21 finalistten biri olarak seçildi.

Ripple Yeni Ortaklık Kuruyor! İşte Detaylar!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.