SHIB Ciddi Yükselişe Geçti! Balinalar Bu Altcoin’e Akın Ediyor!

SHIB
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu, 21 Haziran’da fiyatı yüzde 45’ten fazla artarak 0.000012 dolara ulaştığı için satın alma oranlarının arttığı gözle görülür hale geldi.

IntoTheBlock verilerine göre, Shiba Inu balinaları veya diğer büyük balinalar, büyük işlemlerin son 24 saatte yüzde 888 artmasıyla harekete geçti. Büyük işlem dalgalanmaları, tipik olarak, satın alan veya satan balinaların artan etkinliğiyle bağlantılıdır ve bir işlemin büyük olarak nitelendirmesi genellikle 100.000 dolardan fazladır.

WhaleStats’ın ilk 100 Shiba Inu sahibine ilişkin analizi, kripto balinalarının milyarlarca Shiba Inu ile etkileşime girmesi ve büyük işlemlerin sayısında artışa yol açması nedeniyle aktif adreslerde yüzde 16,67’lik bir artış olduğunu da yansıttı. Balinaların işlem hacimleri son 24 saatte yüzde 27,78 artış gerçekleştirdi.

Bu yazının yazıldığı zaman diliminde, Shiba Inu, Bitcoin ve altcoin’lerin çoğu, artan durgunluk korkuları arasında başka bir bozgunla karşı karşıya kaldığı için, basın zamanında yeşilde işlem gören birkaç varlıktan biri olarak kaldı.

https://twitter.com/ShytoshiKusama/status/1538220248498847744?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1538220248498847744%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fshiba-inu-large-transactions-rose-880-as-shib-saw-buying-pressure-details

Son yükseliş, herhangi bir önemli katalizör tarafından tetiklenmese de, Shiba Inu sahipleri, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi  Shytoshi Kusama’nın  güven verici sözlerinden ilham almış olabileceği için öne çıkıyor.

Geliştirici ise tam olarak şu açıklamalarda bulundu:

“Son olarak, işler tüm cephelerde oldukça iyi ilerliyor ve önümüzdeki birkaç hafta içinde üzerinde çalıştığımız şeylerin meyvelerini verdiğini, neye benzediğini görmeye başlayacaksınız. SHIB’in (ve dünyanın) buna en çok ihtiyacı olduğu zaman.”

94 Milyon SHIB Yakıldı!

Shibburn Twitter tanıtıcısına göre, son 24 saat içinde yapılan 16 işlemde 94.260.759’dan fazla SHIB token yakıldı.

Daha önce bildirildiği gibi, İsviçreli lüks saat üreticisi Hublot, yeni piyasaya sürülen 200 sınırlı üretim saatinin artık Shiba Inu gibi kripto para birimleri ve BitPay aracılığıyla diğer kripto para birimleri kullanılarak çevrimiçi olarak satın alınabileceğini belirtmişti. Bu ödeme yöntemi, yalnızca Hublot United States eBoutique müşterileri ile sınırlıdır, bir tweet’te bu şekilde belirtilmiştir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!