SHIB

SHIB Düzeltmesi Boğa Sezonunu Ateşleyebilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto para analisti, mevcut Shiba Inu (SHIB) geri çekilmesinin kripto para piyasasının geri kalanı için olumlu bir sinyal olabileceğini söyledi.

DonAlt olarak bilinen analist, son canlı yayınında, Shiba Inu’daki kalıcı bir düzeltmenin perakende yatırımcıları sağlam temel özelliklere sahip kripto varlıklarına bakmaya yönlendireceğini söyledi.

“Bence bu devam ettiği sürece aslında oldukça iyiyiz. Shiba’nın Dogecoin’de olduğu gibi kan kaybetmesini görmek istiyorsunuz, çünkü o zaman perakende yatırımcılar odak noktasını gerçek projelere aktarabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Bu muhtemelen perakendenin geri kalanını da dahil edecek. Biz ve ekosistemdeki diğer insanlar için bu iyi bir haber.”

SHIB, bu yazının hazırlanışı sırasında 0,00005096 dolardan işlem görüyordu.

“67.000 doların üzerindeki bir kırılmada olduğu gibi sahte bir çıkış olabilir, yana doğru gitme ve tekrar bozulmaya başlama şansımız olduğunu düşünüyorum. Altcoin’ler bu dönemde iyi iş çıkarırsa, bence bu tür bir yol en olası senaryo gibi görünüyor.

Böylece Bitcoin 70.000 ila 80.000 dolara yükselir. BTC yan çizerken Altcoin’ler yükselir ve sonra aşağı düşer.”

BTC, bu yazı hazırlanırken 65.483 dolardan işlem görüyordu.

Ethereum’a (ETH) gelince, kripto analisti, önde gelen akıllı sözleşme platformunun, bu yılın başlarında 1.500 dolar seviyelerinden Mayıs ayındaki zirvesi olan 4.300 dolara yükseldiğinde yaptığına benzer bir ralli başlatmasının sadece bir zaman meselesi olduğunu söyledi.

“Bence dik bir artışa ihtiyacımız var. Mayıs 2021 geri çekilmesi olsa da bunun buradakiyle aynı olacağını düşünüyorum.

Bu ne kadar uzun zaman alırsa boğalar için o kadar iyi, çünkü bence bu bir sonrakinin temeli olacak.”

DonAlt’ın grafiğine göre, Ethereum önemli bir düzeltmeden önce 6.600 dolara kadar tırmanabilir.

ETH, bu yazının hazırlanışı sırasında 4.731 dolardan işlem görüyordu.

SHIB Düzeltmesi Boğa Sezonunu Ateşleyebilir!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.