SHIB

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

SHIB Yükselmeye Devam Ediyor! Bir Haftada İnanılmaz Performans Gösterdi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), CoinMarketCap portalından piyasa değeri ile zirvedeki TRON şirketinin yerel kripto para birimi olan TRX’i geride bıraktı. Geleneksel olarak memecoin olarak adlandırılan SHIB, yüzde 40’tan fazla yedi günlük etkileyici bir artış gösterdi ve bu da Shiba Inu’nun sermayesine 2 milyar dolar daha eklemesi ile sonuçlandı. Böylece SHIB, 6,4 milyar dolarlık bir mevcut sermayeye sahip ve CoinMarketCap’in listesinde 13. sırada yer alıyor.

SHIB
Kaynak: CoinMarketCap

Tabii ki, yedi gün içinde yüzde 40’tan fazla büyüme oranı kesinlikle SHIB için bir zafer olarak kabul edilebilir. USDD’nin, Terra çöküşüne benzer görünen olaylarda Haziran ortasında dolara karşı sabitliğini kaybettiğini hatırlayın. Bununla birlikte, Tron DAO ve kurucusu Justin Sun, de-peg’i durdurmayı ve tüm Tron ekosistemini kurtarmak için bir planı hızla uygulamaya koymayı başardı.

SHIB Nasıl İlerliyor?

Shiba Inu hayranlarından ve sahiplerinden veya kendilerine SHIB ordusu dedikleri gibi tipik bir yorum, birisi SHIB’den bir memecoin olarak bahsettiğinde kulağa böyle geliyor. Aslında, SHIB son zamanlarda bir ödeme yöntemi olarak giderek daha fazla fayda sağladığından, rahatsız olmaları için çok az nedenleri olabilir.

Söz konusu kripto para artık en büyük Latin market zincirindeki yiyeceklerden lüks markalardan dünya çapında ünlü saatlere ve Avrupa’daki uçak biletlerine kadar her şeyi ödemek için kullanılabilir. Bu nedenle SHIB destekçileri, varlığı bir meme token olarak kabul etmiyor.

Buna ek olarak, Shiba Inu, gelecekteki Katman 2 çözümü Shibarium’un web’de zaten bilinir hale gelmesiyle, merkezi olmayan finans alanındaki konumunu güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Geliştiricilerin fikrine ve yatırımcıların hayallerine göre Shibarium, yalnızca SHIB’nin değil, aynı zamanda ekosistemin bir başka simgesi olan BONE’nin kullanımını daha da genişletmeli ve Shiba Inu çerçevesinden ayrılmadan işlemlere ve diğer işlemlere izin vermelidir.

SHIB Yükselmeye Devam Ediyor! Bir Haftada İnanılmaz Performans Gösterdi!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!