Shiba Inu

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Shiba Inu Katman 2 Projesi Olan Shibarium’un Detayları Paylaşıldı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İşletmeler için blok zinciri çözümleri sağlayıcısı olan Unification Foundation, yakın tarihli bir Medium blog yazısında, Shiba Inu kripto para birimi için bir katman 2 ölçeklendirme çözümü olan Shibarium’un halka açık bir test ağının önümüzdeki birkaç ay içinde halka açık bir platformla piyasaya sürüleceğini duyurdu. Kısa bir süre sonra Beta sürümü piyasaya sürülecek.

Ayrıca, Unification ekibi Shibarium ağının geliştirilmesinde güçlü bir rol oynamaya devam ederken, birçok hareketli parça ile şu anda arka planda gerçekleşen çok fazla sıkı çalışma olduğunu belirtiyor.

Blok zinciri çözüm sağlayıcısına göre, ağ testi ve cüzdanlar ve blok gezginleri ve token transfer köprüleri gibi tüm son kullanıcı katılım araçlarının geliştirilmesi için kullanılacak olan Shibarium için ikinci özel Alpha TestNet’i dağıtma sürecinde.

Bunlar hazırlanıp uygulandıktan sonra, güvenilir test kullanıcılarına gönderilen bazı özel davetler olacaktır. Geri bildirim, genel bir Beta TestNet yayınlamadan önce ağı ve araçları geliştirmek ve genişletmek için kullanılacaktır.

Shiba Inu, Ethereum blok zincirinin üstünde bir ERC-20 token’ı olduğundan, birçok yeni gelen için karşılanamayan yüksek gaz ücretlerinden muzdariptir. İşte tam da bu nedenle, birçok kişi, işlemlerin potansiyel olarak çok daha hızlı ve daha ucuz hale geleceği düşünüldüğünde, Shibarium’un önde gelen köpek temalı kripto paralardan biri için ezber bozan olmasını bekliyor. Böylece Shiba Inu oyun için optimize edilmiş olacak.

Shiba Inu geliştiricileri ayrıca hem Ethereum hem de Shibarium üzerinde çalışacak SHI adlı algoritmik bir stabilcoin geliştirmeyi planlıyor.

SHIB: The Metaverse adlı çok konuşulan Metaverse projesinin ayrıntılarını açıklayan Shiba Inu, katman 2 Shibarium, SHI ve Shiba Ecosystem stabilcoin gibi yeni uygulamalarla başka sürprizlerle dolu bir yılı tanıtıyor.

Son güncellemeler ayrıca SHIB yakma portalının son aşamalarına yaklaştığını gösteriyor. Shiba Inu bu yılın başlarında kendi “yanma portalını” oluşturmaya hazırlandığını belirtmişti; SHIB token’ları platform tarafından günlük olarak yakılacak ve dolaşımdan kaldırılacaktır. Gelişme, talebi artıracak ve piyasada kıtlık yaratacak ve uzun vadeli fiyat artışının hızını belirleyecektir.

Shiba Inu Katman 2 Projesi Olan Shibarium’un Detayları Paylaşıldı!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!