Shiba Inu (SHIB) Metaverse Duyurusu Yaptı! İşte Ayrıntılar!

Metaverse
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

30 Mart tarihli bir blog yazısındaShiba Inu ekibi, “SHIB: The Metaverse” adlı çok konuşulan metaverse projesiyle ilgili ilginç ayrıntıları açıkladı.

Daha önce BİTCOŞAR tarafından bildirildiği üzere, memecoin’lerin arkasındaki geliştiriciler, Şubat ayı başlarında Decentraland gibilerle rekabet etmek için iddialı metaverse girişimini duyurdular.

Metaverse, bazıları özel kalacak 100.000’den fazla arsa arazisinden oluşacak.

Arsa arazilerinin kilidi aşamalar halinde açılacaktır. Giriş aşamasında ekip, Gümüş Kürk, Altın Kuyruk, Platin Pençe ve Elmas Dişler adı altında dört katmana bölünecek 36.431 parselin kilidini açacak. Fiyatlar, katmana bağlı olarak 0,2 ETH ile 1 ETH arasında değişmektedir. Ekip, fiyatlandırma için değiştirilemez token’lardan (NFT) faydalanmak istediğini söyledi.

Katılımcılar, üç günlük teklif etkinliğine katılmak için Doge Killer (LEASH) token’ları ve Shiboshis NFT’lerini kilitlemek zorundadır. Sahipler ayrıca satış etkinliğinin yedi günlük aşamasına katılabilecekler. Son olarak, iki başlangıç ​​aşaması tamamlandıktan sonra kalan arsalar kamu satışına açık olacak.

Ekip, araziyi satın almanın pasif gelir elde etmek ve ödül üretmek için bir fırsat olduğunu iddia ediyor. Arazi sahipleri tarafından açılabilen bazı ayrıcalıklar yakın gelecekte ortaya çıkacak.    

Metaverse’ler, katılımcıların gerçek dünya etkileşimlerini taklit etmesine izin veren sanal dünyaları temsil eder. Bu sektör, Facebook’un geçen Ekim ayında Meta’ya yeniden markalaşması nedeniyle önemli bir popülerlik kazandı.     

Üç Milyon Twitter Takipçisi         

Bu arada, memecoin’in resmi Twitter hesabı üç milyon takipçiyi aştı.

Kutlama tweet’inde, SHIB’in arkasındaki ekip, projeyi “tamamen yeni bir başarı seviyesine” taşıdıkları için takipçilere teşekkür etti.

Shiba Inu (SHIB) Metaverse Duyurusu Yaptı! İşte Ayrıntılar!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.