Shiba Inu

Shiba Inu, Temel Unsurlarda Eksiklik Gösteriyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En popüler kripto para birimlerinden biri olan Shiba Inu (SHIB), son zamanlarda kullanım hızında iyileşme belirtileri ve ağ etkinliğinde bir artış gösterdi. Bu olumlu göstergelere rağmen, fiyat performansında buna karşılık gelen bir artış gözlenmedi ve SHIB’in beklentileri bir şekilde hayal kırıklığına uğradı.

Bir kripto para biriminin “yanma oranı”, coin’leri kalıcı olarak dolaşımdan çıkarma sürecini ifade eder. Yanma oranı yüksek olan bir kripto paranın, genel arzını etkili bir şekilde azaltması, diğer tüm faktörler sabit tutulduğunda fiyat üzerinde yukarı yönlü baskı oluşturması beklenir. SHIB’in yanma oranı toparlanma belirtileri gösterse de, beklenen fiyat artışını tetiklemedi.

İlginizi Çekebilir: XRP Mart’tan Bu Yana En Önemli Hamlesini Yaptı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Benzer şekilde, token, bir kripto para birimi için önemli bir sağlık göstergesi olan ağ etkinliğinde de hafif bir artış yaşadı. Bu metrik, ağda gerçekleşen işlemlerin sayısını yansıtarak, kullanıcıların katılım seviyesini ve ilgisini belli ölçüde gösterir. Ancak, artışa rağmen bu da olumlu bir fiyat tepkisine sebep olamadı.

Görünüşe göre SHIB’in fiyat artışını engelleyen birincil faktör, yatırımcılar arasında meme coin’e olan ilginin azalması gibi görünüyor. SHIB gibi meme coin’ler etrafındaki yenilik ve spekülatif hareketler azaldıkça, bu tür token’lerin yeni yatırımcıları çekmesi veya mevcut olanları elinde tutması giderek daha zor hale geldi ve bu da fiyatların durmasına veya düşmesine neden oldu.

Shiba Inu, Temel Unsurlarda Eksiklik Gösteriyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.