shiba inu

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Shiba Inu’ya Sahip Olanların Sayısı Rekor Kırıyor: Uzun Vadeli SHIB Yatırımcı Sayısı Eşi Benzeri Görülmemiş Seviyeye Ulaştı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında, yatırımcıların uzun vadeli düşünmesi alışılmış bir durum olsa da, Shiba Inu (SHIB) token’ı için uzun vadeli yatırımcıların sayısı eşi benzeri görülmemiş bir seviyeye ulaşmış durumda.

IntoTheBlock‘tan alınan verilere göre, SHIB’yi bir yıl ve daha uzun süre tutan adreslerin sayısı 835.780 ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu tür uzun vadeli cüzdanlar olarak adlandırılan hodler’lar”, artık SHIB tutan tüm adreslerin %67,35’ini oluşturuyor.

Bu arada, Shiba Inu token’larını tutan “cruisers” ve “traders” sayısı azaldı. SHIB’i bir aydan on iki aya kadar tutan cruiser’ların cüzdan sayısı 68.140 azalarak 365.570’e düştü ve bu sayı toplam SHIB tutma adreslerinin yüzde 29.46’sını oluşturuyor. Token’ı bir aydan daha az tutan trader’lar ise toplam miktarın yüzde 3,18’ini oluşturan 39.480 adete düştü.

Bu cümlede, “cruisers” ve “traders” olarak adlandırılan SHIB token’larını kısa vadeli tutan ve sıklıkla alım-satım yapan yatırımcıların sayısının azaldığı ifade ediliyor. Yani, SHIB Ordusu’nun gücü artarken, kısa vadeli yatırımcıların sayısı azalmış durumda.

Yatırımcılar, Shiba Inu’ya güveniyor

Bu veriler, Shiba Inu token’inin daha istikrarlı bir yatırımcı tabanı kazandığını gözler önüne seriyor. Uzun vadeli yatırımcılar genellikle bir projenin başarılı olacağına inanırlar ve büyük potansiyeli olacağını düşünürler.

Ayrıca, piyasadaki SHIB arzının büyük kısmı kripto para borsalarında ve kripto para balinaların cüzdanlarında yoğunlaştığı söylenebilir. Ancak sayısal verilere göre balinalar, 253 trilyon adet SHIB’e, bireysel yatırımcılar ise 201.37 trilyon kripto paraya sahip durumda. Diğer SHIB’ler ise 118.24 trilyon ile orta ölçekli yatırımcıların cüzdanlarında.

Shiba Inu’ya Sahip Olanların Sayısı Rekor Kırıyor: Uzun Vadeli SHIB Yatırımcı Sayısı Eşi Benzeri Görülmemiş Seviyeye Ulaştı!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!