Shiba Inu’nun Net Akışı Yüzde 850 Arttı: Bu Ne Anlama Geliyor?

Shiba Inu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasının toparlanması, Shiba Inu gibi daha küçük altcoin’leri olumlu yönde etkiledi ve token’ların çoğu değerlerinin yüzde 50’sini geri kazandı. Ancak ne yazık ki yatırımcılar için pazarın toparlanması, büyümesi kadar hızlı oldu.

Net Akış Artışı

WhaleStats izleme hizmetinden alınan verilere göre, Shiba Inu’nun net akışı son 24 saatte yüzde 850’den fazla artarak piyasaya pozitif bir fon akışı olduğunu gösteriyor. Artış, hafta sonu gerçekleşen işlemlerin toparlanması ve piyasanın hafif toparlanması da dahil olmak üzere çok sayıda faktöre bağlanabilir.

Kaynak: TradingView

CoinMarketCap’e göre, piyasa günün başında yukarı doğru hareket ediyor olsa da, piyasa değerine göre sıralanan ilk 10 kripto paraların çoğu şu anda değerlerini kaybediyor.

Aynı durum, fon girişlerindeki artışa rağmen şu anda konsolide olan Shiba Inu için de geçerli. Ancak etkileyici artışa rağmen, Shiba Inu’daki net akış  hala 7 milyon dolar negatif, bu da son 24 saatte piyasada balina düzeyindeki adresler tarafından satın alınandan daha fazla Shiba Inu satıldığını gösteriyor.

Net Akış Fiyatı Nasıl Etkiler?

Kripto para birimleri, fonlar yönünde hareket etme eğiliminde olduğundan, varlıkların net akışı genellikle bir varlığın fiyatını doğrudan etkiler. Balinalar piyasadan ayrıldıklarında ve varlıklarını bıraktığında, perakende yatırımcılar takip eder ve bu da piyasada bir varlığın olumsuz performansına neden olur.

SHIB’in olumlu piyasa performansının büyük bir kısmı, piyasada dolaşımdaki token sayısını azaltan sürekli yanma olaylarıdır. TradingView’e göre, Shiba Inu’nun fiyatları son 10 günde neredeyse yüzde 50 arttı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!