BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,891.48
ETH
$3,846.55
XRP
$1.10
LTC
$186.20
LINK
$25.97
BNB
$485.06
XTZ
$6.61
EOS
$4.48
NEO
$42.64
$63,942.54
+2.15%
$3,857.31
+0.86%
$1.10
+0.55%
$186.99
-1.95%
$1.00
0%
$1,416.83
+0.86%
$254.50
-1.91%
$52.51
-1.5%
$145.74
+1.09%

Son Dakika: Binance Bu 3 Altcoin’i Kaldıracak!

Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası Binance, bu 3 altcoin’i kaldıracağını 5 dakika önce kullanıcılarına duyurdu.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası Binance, bu 3 altcoin’i kaldıracağını 5 dakika önce kullanıcılarına duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Binance, kendi yüksek standart beklentisini karşılamaya devam etmesini sağlamak için listelediği her kripto para birimini düzenli aralıklar ile inceliyor. Bir kripto para birimi artık bu standardı karşılamadığında veya sektör değişikliği yaptığında, Binance daha derin bir inceleme yapar ve potansiyel olarak listeden çıkarır yani o kripto para birimini kaldırır. Böylece Binance tüm kullanıcılarını en iyi şekilde korumaya çalışıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Binance bu incelemeleri yaparken ise bazı faktörleri göz önünde bulunduruyor. Binance’nin bir kripto para birimini listeden kaldırmaya karar vermesine neden olan bazı faktörler ise şunlardır:

Coinzilla Banner (728x90)

 • Ekibin proje taahhüdü
 • Geliştirme faaliyetinin seviyesi ve kalitesi
 • İşlem hacmi ve likidite
 • Ağın saldırılara karşı kararlılığı ve güvenliği
 • Ağ/akıllı sözleşme kararlılığı
 • Halkla iletişim düzeyi
 • Periyodik durum tespiti taleplerimize yanıt verme
 • Etik olmayan/sahtekar davranış veya ihmal kanıtı.
 • Sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı

Binance, yaptığı incelemeler ve kontroller doğrultusunda 16 Temmuz 2021 tarihinde UTC saati ile 10:00’da bu token’lar için tüm trade paritelerinde alım satımı kaldıracak. Sizlerde portföyünüzde bu token’lara sahipseniz şimdiden kendi aksiyonunuzu alabilirsiniz.

 • OST (OST)
 • Ripio Kredi Ağı (RCN)
 • WePower (WPR)
Binance’nin resmi İngilizce duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.
Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.