Kripto

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Son Zamanlardaki En Önemli 5 Kripto Para Haberi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

OKEx’te rekor kıran 10.000 BTC’lik satış emri verildi

BTC/USDT işlem çifti için OKEx kripto para borsasında büyük bir işlem hacmi artışı görüldü. Yükselişe borsadaki siparişlerin yerine getirilmesi neden oldu. Ancak yatırımcılar, piyasadaki alım istediği yüzünden satış emrinin etkisini fark etmediler.

Cardano yatırımcıları yeniden HODL yapmaya başladı

Santiment’e göre, Cardano yatırımcıları, altcoin piyasası yeniden büyümeye başladıkça ve yatırım oranları yükseldikçe hodl yapmaya başladı başladı. Satış baskısının olmamasıyla ADA fiyatı daha da yükselebilir. Şu anda, ADA sahiplerinin yalnızca yüzde 61’i karda kalıyor, bu da tüm sahiplerin yüzde 40’ının pozisyonlarını daha yüksek bir fiyatla açtığını gösteriyor. Zincir üstü veriler, fiyat önceki ATH’ye yaklaştığında piyasada daha fazla satış baskısının ortaya çıkabileceğini de gösteriyor.

Facebook kripto para cüzdanını kullanıma açtı

Facebook’un blok zinciri yöneticisi David Marcus, sosyal medya devinin Novi dijital cüzdanını ABD ve Guatemala’da kullanıma açtığını duyurdu. Marcus, denemenin stabilcoin’ler için yeni bir kullanım durumu yaratabileceğini umuyor. Özellikle, yasal düzenlemeler tarafından baskı altında olan Facebook cüzdanını Paxos’un Pax Doları ile deneyecek.

Ripple CEO’su ABD’de XRP ETF beklentileri hakkında yorum yapıyor

Fox Business’tan Charles Gasparino ile yaptığı son röportajda, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ABD’de bir XRP ETF’nin piyasaya sürülmesi hakkında yorum yaparak SEC’in kazananları ve kaybedenlerini seçtiğini belirtti. Garlinghouse, SEC patronunun Ethereum’un düzenleyici statüsü konusundaki sessizliğinden hala rahatsız. Ripple CEO’su, SEC’in kripto düzenlemesinde netliği savunmasının ancak kendi standartlarına uymamasının ironik olduğunu söyledi.

Pop yıldızı Mariah Carey, Gemini ile ortak oldu

Popüler kripto para borsası Gemini, uzun süredir insanları kripto konusunda eğitebilecek geniş bir demografik erişime sahip birini arıyordu. Bu sonunda gerçekleşti. Gemini, dünya çapında 200 milyonun üzerinde albüm satışıyla tüm zamanların en çok satan kadın sanatçılarından biri olan Mariah Carey ile anlaştı. Şu andan itibaren Carey, yeni ortaklığının bir parçası olarak kripto farkındalığını teşvik edecek. Carey’nin Twitter hesabındaki en son videoda şarkıcı, birinin Bitcoin’in yalnızca bir kısmını satın alabileceğini söyledi ve Gemini’nin kripto para odaklı eğitim kaynağı olan “Cryptopedia”yı tanıttı.

Son Zamanlardaki En Önemli 5 Kripto Para Haberi!