SpaceCatch

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

SpaceCatch Herkese Açık Beta Sürümü 22 Nisan 2024’te Geliyor! Bu Ayın En Büyük GameFi Etkinliği Burada!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yılın Web3’teki en profesyonel ve dikkat çeken GameFi projelerinden biri olan SpaceCatch, Herkese Açık Beta lansmanını duyurdu. GameFi‘de Nisan ayının en önemli günü ayın 22’si.

SpaceCatch 2022’den beri profesyonel oyun stüdyosu Pixelfield tarafından geliştirildi. Ekip şu ana kadar harika bir beceri sağladı ve artık SpaceCatch en iyilerden biri. GameFi endüstrisinde gelecek vaat eden AR (Artırılmış Gerçeklik) ve Web3 oyunlarından biri haline geldi. CATCH tokenı zaten listelendi ve ATH’ye ulaşarak başlangıç satış fiyatının 50 kat üzerinde bir değere ulaştı. Tüm bunlar, ekibin harika, profesyonel sonuçlar sağlama konusundaki büyük yeteneğini gösteriyor.

En güçlü pazarlama varlıklarından biri

SpaceCatch, sağlam bir pazarlama varlığı ve profesyonelliği ile kripto sektörüne girdi ve 22 Nisan, Halkın ilk kez Herkese Açık Betayı test etme şansı olacak versiyon. SpaceCatch beta’ya iOS ve Android kullanıcıları erişebilecek ve yalnızca 20 bin beta test kullanıcısı ile sınırlı.

Kesinlikle SpaceCatch, Herkese Açık Beta için büyük bir tanıtım başlatacak, bu nedenle şunu unutmayın:
takviminizde 22 Nisan’ın tüm GameFi endüstrisi için büyük bir gün olduğunu unutmayın. Kesinlikle,
promosyon her yerde olacak, o yüzden odaklanın ve Beta testi için yerinizi alın, şu an olduğu gibi
20 bin slotun hızla tükenmesi bekleniyor.

Sonuç veren profesyoneller.

Ana Geliştirici olarak, profesyonel bir oyun stüdyosu olan Pixelfield, AR oyunları konusunda geniş bir deneyime sahip olduğu için SpaceCatch, GameFi’de oyunun kurallarını değiştirebilir. Piyasaya birçok oyun projesi giriş yaptı, ancak SpaceCatch sonuçları ve geniş topluluk desteğiyle olağanüstüdür. SpaceCatch, üstün ürün teslimi, tanıtım ve topluluk kültürü ve desteğiyle çoğu rakibini geride bırakarak Web3 alanına girdi.

Profesyonellik örneği olarak, geliştiriciler tarafından sunulan ve oyunun mevcut gelişim aşamasını gösteren ve oyunun genel bir bakışını sunan Devlog’ları görebileceğiniz SpaceCatch News whitepaper bölümünü kontrol etmenizi öneririz.

SpaceCatch Hakkında

SpaceCatch, artırılmış gerçeklik, coğrafi konum, yapay zeka, blockchain desteği ve NFT’leri entegre ederek oyun alanında bir devrim vaat eden türünün ilk oyunu. Bu karışım, yalnızca oynaması ücretsiz bir modeli değil, aynı zamanda tamamen sürdürülebilir olan yeni nesil P2E (Play-to-Earn) ve M2E (Move-to-Earn) konseptlerini de destekleyerek tamamen yeni bir oyun deneyimine olanak tanır.

AR ve VR (Sanal Gerçeklik) teknolojisine odaklanan SpaceCatch, büyüleyici bir anlatıma sahip sürükleyici bir evren yarattı. Bu evrende, Yakalayıcılar olarak bilinen oyuncular, bir uzaylı istilasının ardından Dünya’da barışı yeniden sağlamakla görevlendirilir.

Uzaylılar çeşitli güçlere sahip ve Yakalayıcılar için zorlu bir engel teşkil ediyor. Fakat, oyuncular bu dünya dışı düşmanlarla savaşmak için yeteneklerini ve becerilerini geliştirebilirler etkili bir şekilde.

Bu özelliklerle, SpaceCatch kendisini Axie Infinity veya Sandbox gibi endüstri devlerini aşabilecek potansiyele sahip yeni nesil GameFi projeleri arasına konumlandırıyor.

Daha fazla bilgi edin

SpaceCatch’in son gelişmeleri, oyun lansmanları, projeler ve şirket güncellemeleri hakkında bilgi edinmek için resmi web sitelerini takip ederek kendinizi bilgilendirin. Ayrıca Telegram, Discord, Twitter, YouTube, Instagram, Medium, CoinMarketCap veya CoinGecko gibi çeşitli platformlar aracılığıyla bağlantıda kalın.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. BİTCOŞAR’ın bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. BİTCOŞAR, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

SpaceCatch Herkese Açık Beta Sürümü 22 Nisan 2024’te Geliyor! Bu Ayın En Büyük GameFi Etkinliği Burada!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!