Crypto Gibraltar

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Crypto Gibraltar 2023, Blockchain ve Kripto Liderleri ve Yatırımcıları için Özel Foruma Ev Sahipliği Yapıyor (Etkinlik)

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Crypto Gibraltar 2023 (www.cryptogib.gi), son derece benzersiz bir etkinlik olacak. Herhangi bir kurumsal etkinliğin gerçek değeri, yeni ilişkiler kurma ve mevcut ilişkileri pekiştirme imkanı sunduğu platformdur. Bu, bir izleyici olarak oturduğunuzda gerçekleşmez. Tartışma ve müzakerelerin, birebir veya yönetilen gruplarda gerçekleştiği fırsatlar olduğunda gerçekleşir.

Crypto Gibraltar, DLT, blockchain ve kripto topluluklarının liderleri ve yatırımcılarının bir araya gelebileceği çeşitli sosyal etkinlikler ve masabaşı tartışmalarıyla tam da bunu sunacak. Katılımcılar, diğerlerinin deneyimlerinden öğrenebilir ve yeni konuşmalar yaratabilirler. Hatta Cumartesi, 21 Ekim’de “Crypto Gibraltar Golf Masters” adlı bir golf turnuvası bile düzenlenecek ve golf oynamayanlar için de alternatif etkinlikler bolca sunulacak.

İlginizi Çekebilir: Dev Bankanın Bitcoin Tahmini: Bitcoin Fiyatı 4 Katına Çıkacak!

19-20 Ekim 2023 tarihlerinde Akdeniz’deki Gibraltar’da yer alan 5 yıldızlı Sunborn Yat Oteli’nde gerçekleşecek davetiyeli etkinlik, şimdiden etkileyici bir katılımcı grubunu çekmeyi başarmıştır. Katılımcılar arasında şunlar bulunmaktadır:

Dr. Lisa Cameron, İngiltere Kripto ve Dijital Varlıklar Tüm Parti Parlamento Grubu Başkanı
Milletvekili Albert Isola, Gibraltar HM Hükümeti Dijital ve Finansal Hizmetler Bakanı
Thomas Restout, B2C2’nin EMEA CEO’su
Dima Kats, Clear Junction’ın CEO’su
Haydn Jones, Kroll’de Küresel Blockchain Lideri
Sam Buxton, damex.io’nun CEO’su
Paul Sisnett, paywith.glass’ın CEO’su ve Kurucu Ortağı, CBDC’lerle ilgili Tüm Parti Parlamento Grubu Yürütme Komitesi Üyesi
Morten Juul, Walker Labs’ın Kurucusu
Mel Tsiaprazis, Tradeblock CGO’su
Brendan Beeken FInstSMM, Moni Talks Kripto Para Borsası ve Sosyal Platformun Kurucusu ve Başkanı
Pierre Samaties, Roland Berger’de Ortak
Gordon Einstein, CryptoLaw’ın Kurucusu

Katılımcı sayısı sınırlı olacağından, etkinliğe katılmak isterseniz ve davetiye almak isterseniz, lütfen www.cryptogib.gi adresindeki formu doldurun veya pete@kazbaa.com adresine e-posta gönderin.

Ana etkinlik sponsoru, hem iş hem de kişisel yaşamlarında insanlara en üst düzey dijital varlık yönetim deneyimi sunan Damex (www.damex.io) şirketidir.

Kazbaa, uluslararası teknoloji etkinliklerinden oluşan bir portföyü yöneten bir etkinlik ve pazarlama şirketidir.

Crypto Gibraltar 2023, Blockchain ve Kripto Liderleri ve Yatırımcıları için Özel Foruma Ev Sahipliği Yapıyor (Etkinlik)
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!